Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lapra csukható babakocsit,...

Lapra csukható babakocsit, hogyan lehet összecsukni?

Figyelt kérdés

Kölcsönbe kaptam, raknám el, de nem találom hol kell összecsukni. Pedig bitosan lehet, mert össze volt mikor hozták. Sehol egy kar, vagy gomb. Valami ötlet? Hálás lennék.....


[link]


[link]


2015. ápr. 13. 14:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Hasonló babakocsis" meg az "elsőnek" is..........hálás köszönet!!!!!!!!!!! Végre sikerült összecsukni azt a sz@rt :D

Mondjuk jól szorult, azért nem leltem rá eddig.

2015. ápr. 14. 11:58
 12/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nahálistennek!Ugye hogy a vázon lévő fekete kis bigyula volt a bűnös?
2015. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azz!! Annyira szorult, hogy eddig hiába húztam nem történt semmi, de miután más is írta.............mondom akkor ugorjunk neki újra. Feszegettem pár percig mire engedte magát! Köszi :)
2015. ápr. 14. 22:11
 14/16 anonim ***** válasza:
Szivesen!Valahogy sejtettem igy ránézésre....😃😃😃(4gyerekem van,elnyűttem már pár kocsit)
2015. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
7-8-as vagyok, nekem 6 gyerekem van, azért tudom :)
2015. ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi nektek! Már utáltam kerülgetni a szobában :)
2015. ápr. 15. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!