Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A környezetem nagyon le akar...

A környezetem nagyon le akar beszélni a mózesről (? )

Figyelt kérdés

Szerintük mindenképpen vázra csatlakoztatható hordozót vegyek, ne külön mert úgyis a hordozót praktikusabb használni, mert kényelmesebben tudom kézben vinni ha szükséges, a mózes ugyanis hosszú nagy nem kényelmes a fogása, plusz a kicsi nem lát ki.

De én úgy tudom hordozót csak pár óráig használhat mert amennyiben megoldható teljesen vízszintesen kell lennie a hátának.

Most én gondolkozok rosszul hogy nem hordozó, vagy tényleg nem számít mibe tologatom?


2015. ápr. 19. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod! :)
2015. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól gndolod. A hordozó autóban utazáshoz való, nem helyettesíti a mózest.
2015. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak mindenhonnan azt kapom hogy nekem mennyivel könnyebb lenne a hordozóval, de attól hogy nekem kényelmesebb a picinek nem az. Viszont úgy lehurrognak amikor ezt úgy ki is merem mondani, hogy lassan már tényleg kezdek arra gondolni hogy én vagyok a tudatlan első gyerekes...
2015. ápr. 19. 21:39
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

a mozest is lehet rogziteni autoba... legalábbis a mienket lehet, kiteszem, bevteszem, babakocsira pattintottam és ennyi...

hordozoba ne tedd..de mondom én még autoba se kotném be hordozoba.

2015. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is így gondoltam, mint te.

Nálunk csak addig volt a gyerek a hordozóba, amíg autóban ült.

Vásárlásnál magamra kötöttem. Ott is jókat aludt.

Szerintem eszméletlen kényelmetlen lehet "görbe háttal" feküdni, úgyhogy én a legminimálisabban használtam.

És soha nem vennék olyan babakocsit.


Legjobb, ha vízszintesben van.

És ne a saját kényelmünket nézzük szerintem, hanem a babáét...

2015. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

de nem értem...a mozest betudjátok kotni az autoba és babakocsi vázára is lehet tenni? vagy ha még nincs meg a babakocsi..meg semmi, akkor miért nem kompletten veszitek meg?

hordozot kb.5-6 honapos kortol lehetne használni..

2015. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jól gondolod, a mózes jobb. Viszont nem kényelmetlen a hordozó a babának, általában szeretik, csak át ugye ha sokat van benne, z nem egészséges.

Az enyém kifejezetten szerette, pici korában elég sírós volt, és úgy volt egy kis nyugi, ha abba tettem, vagy kézbe volt, és ezt már mástól is hallottam. Persze igyekeztem minimálisan abba tartani.

2015. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hordozót már néztünk ott a minimális használat miatt a töréstesztre fókuszáltunk, ezért néztük a römer baby safe plus shr II-t de babakocsiban még nem döntöttünk tehát az hogy csatlakoztatható legyen tényleg nem volt szempont csak a biztonság isofix nélkül is (nincs isofix csatlakozója a kocsinak)
2015. ápr. 19. 22:19
 9/13 kloetta ***** válasza:
Nekem 3az1ben van. A mózes volt a babakocsin kb 5 hónapos koráig, nagy baba volt, nem fért már el kényelmesen és nézelődni is akart már, onnantól használjuk a sportrészt. A hordozó volt a kocsiban, azzal utaztunk és abban vittük vásárolni is. Messzebb laknak a szüleim, 1,5 óra minimum az út, az elején vol hogy a mózest raktam a kocsiba is, ha volt aki utazzon velünk.
2015. ápr. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen hordozóm volt,tényleg ez a legjobb,annyi hátránya van hogy 1 évesen màr nem fér bele.Ebben viszont nem lehet a gyerek mózes helyett.
2015. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!