Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A környezetem nagyon le akar...

A környezetem nagyon le akar beszélni a mózesről (? )

Figyelt kérdés

Szerintük mindenképpen vázra csatlakoztatható hordozót vegyek, ne külön mert úgyis a hordozót praktikusabb használni, mert kényelmesebben tudom kézben vinni ha szükséges, a mózes ugyanis hosszú nagy nem kényelmes a fogása, plusz a kicsi nem lát ki.

De én úgy tudom hordozót csak pár óráig használhat mert amennyiben megoldható teljesen vízszintesen kell lennie a hátának.

Most én gondolkozok rosszul hogy nem hordozó, vagy tényleg nem számít mibe tologatom?


2015. ápr. 19. 21:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én sem tudok lemondani a mózesről, újszülöttnek még egészségtelen órákig a hordozóban feküdni mert nem tesz jót a gerincének. Nagyon sok babakocsit úgy hirdetnek, hogy újszülött kortól, aztán látom hogy igazából nincs hozzá mózes hanem az ülőrészét lehet megdönteni vízszintesbe. De én láttam már ilyenben feküdni babát, nyeklett-nyaklott, nem tűnt egyáltalán sem kényelmesnek sem egészségesnek.

A hordozót meg egyáltalán nem könnyű cipelni! Én alig bírtam el, rossz fogása van, eláll a testedtől és nem könnyűek ezek , hiszen eleve gyerekülésnek használhatóak a kocsiban és nem pehelysúlyúak.

2015. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én mondjuk tökéletesen elvoltam a mózes nélkül. Az előbb említett dönthető háttámlával. Nem nyeklett, nem volt sem kényelmetlen sem egészségtelen, mindkét gyerekem háta szép egyenes. A hordozót csak autós közlekedésre használtuk. Viszont azt én sem pártolom, hogy babakocsival tologasd a hordozót. Azért az teljesen más dolog.
2015. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen hordozóm van, amit írtál, ehhez használhatod a Britax B-smart babakocsi vázát, amit sport szettel tudsz megvenni, ehhez tudsz venni sima mózest, amit nem lehet autóba kötni, és beköthető mózest. Illetve olyan bázistalpat, ami nem isofixes, de sokkal könnyebb használni, mert csak be kell pattintani, nem kell folyton bekötögetni a kocsiba. Ha épp alszik a baba a hordozóból nem szoktam kivenni, de egyébként a mózest használjuk, amíg elfér benne. Én is azért vettem, amit te írsz, nem egészséges állandóan abban, de azért elzárkózni sem zárkóztam el tőle, rövid ideig talán nem árthat. :)
2015. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!