Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit tehetnék, hogy kevésbé...

Mit tehetnék, hogy kevésbé izzadjon bele a gyerkőc a gyerekülésbe?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kisfiam és nem jól viseli alapból a meleget, de így hogy utazunk is néha, teljesen beleizzad a gyerekülésbe. Már hátul ül, mert kinőtte a hordozóját. 9300 g.
2015. máj. 6. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez nekünk is gond volt, amennyire az övek engedték beraktam mögé egy textilpelust , annak az anyaga valamivel barátibb és kevésbé izzadt meg szegénykém.
2015. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a textilpelenkát ajánlom, jobb ötletem nincs!
2015. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a textilpelenkát tudom csak ajánlani, annál jobb nincs.
2015. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Brendonban lehet venni direkt erre való betétet a gyerekülésbe. Légáteresztő.

Olyan 8000 Ft körül van.. mi sem vettünk eddig, mert soknak találtam.. de ha tényleg jó, és simán használhatod addig még gyerekülésben utazik, lehet megéri. Most hogy meleg lett én is elgondolkodtam a dolgon... bár nagyon sokallom az árát.

2015. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vettem frotir torolkozot ees ugyesen lyukat vagtam bele beszegtem gumit a szelebe majd ezt a babaulesbe.

Torolkozo anyag nem izzad annyira

2015. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom :)
2015. máj. 6. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
A 9-18-as ülésére már vettem nyári üléshuzatot.Nem tudom nektek milyen van általában lehet kapni gyárit.
2015. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!