Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan baba autósülés, ami...

Van olyan baba autósülés, ami vízszintesig dönthető?

Figyelt kérdés
Van ilyen kagyló üléses hordozónk, de nem szeret benne lenni. Nagyon rövid ideig elnézelődik, aztán elkezd nyűglődni benne. Muszáj autóval elutaznunk, 3 órás út lenne, de így eléggé félek az úttól, hogy milyen lesz. 4 hónapos a lányom.
2015. máj. 13. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

autóba rögzíthető mózeskosárról hallottam már. De állítólag nem túl biztonságos :O

vízszintesig dönthető autósülésről nem tudok :O

2015. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Nincs ilyen. Próbáljátok szoktatni a hordozóhoz.
2015. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia, van biztonsagosan bekotheto mozes, amugy is ilyenben kellene szallitani az ujszulotteeket, mivel a kagylo ules nem tesz jot a gerincuknek.

https://www.youtube.com/watch?v=5JbkOOh4HsE

itt a link

2015. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Nincs ilyen, mert vízszintesbe döntötten nem tudná ellátni a biztonsági funkcióját.


Inkább egy síró gyerek a hordozóban, mint egy darabokra szakadt a kórházban. Próbáljátok az alvásidejére időzíteni az utazást, hátha aludni fog. Illetve álljatok meg időnként és olyankor vegyétek ki a hordozóból pár percre. De menetközben SOHA ne vegyétek ki belőle, kizárólag, ha áll az autó!

2015. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Anno ortopéd orvost kérdeztem erről, hogy a gerincének rosszat tesz-e az autósülés. Azt mondta, hogy ha nem állandó jelleggel van benne, akkor nem. Heti 2-3 órás ülés még az újszülöttnek sem árt, ha ritkábban van, akkor végképp nem.
2015. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
De itt eppen a hosszabb utrol van szo :) nem heti 2 3 orarol.
2015. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Egyszeri két-3 órától meg végképp nem lesz semmi baja a gerincének okoska.
2015. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Van ilyen, a besafe izi sleep is hasonló. De ezeket nem szabad vízszintesen bekötni, mert nem biztonságosak. Óránként meg kell állni pihenni és lefektetni a babát, a háta miatt. 3 órás út egy olyan babával, aki nem tud ülni, szerintem korai.
2015. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, Jane Matrix hordozó,keress rá és meg tudod nézni. Ez több fokozatban dönthető és teljesen fektetni is lehet. Fekve és ülve is beköthető.
2015. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom ki az okoska kettonk kozul, de amig a gyerek nem tud magatol ulni addig nem ajanlott fel oranal tobbet ulnie egy kagylo ulesben.

Nem tudom miert van szukseg erre a hangnemre. Kellemes napot :)

2015. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!