Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol érdemes bababútorokat...

Hol érdemes bababútorokat (ágy, pelenkázó stb. ) venni (Bp és környékén)? Sok helyen nem éppen a földön járnak az árakkal.

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi szinte mindent a Mesi bababoltban vettünk, bár nem Bp-van, hanem Nyíregyházán, de a neten fenn van a honlapjuk, az árak képekkel és a kiszállítás is ingyenes az ország bármely részére, csak írd be a keresőbe, hogy Mesi bababolr és rögtön megtalálod,

36 hetes kismama:)

2009. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,tényleg elfogadható áraik vannak.Bár a kiszállítás miatt aggódom...mi van ha hibás,hiányos vagy bármi...
2009. júl. 16. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem hiszem, hogy ezzel gond lenne, bár nekünk helyben van a bolt, de pl: a kiságy is csomagolva volt itthol bontottuk ki és rakta össze a férjem, nincs gond vele, vettünk hozzá ágyneműt, baldachint és kókuszmatracot nagyon jól mutat együtt és olyan minden mint a honlapon a képeken. De van telefonszám is elérhetőség az oldalon ahol mindenre rá tudsz kérdezni:)
2009. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az lesz,köszi:)
2009. júl. 16. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:

www.babaholmiolcson.hu (Bippa Kft)

Mi itt vásároltunk be, nagyon kedvesek, segítőkészek, ajándékot is adtak és ami a legfontosabb: jó minőség "földön járó" árakkal.

Keress rájuk ITT A keresőben és meglátod, h csak pozitív vélemény van róluk.

2009. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én elég sok mindent találtam az Ikeában is. Nézz körül a honlapjukon. :)
2009. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia!Mi a Bippa kft-nél vettünk szinte mindent,én is a neten találtam szerintem ők a legolcsóbbak!Pestszentimre,Nagykőrösi út 53.Neten is tudsz tőlük rendelni,csak a kft.nevét pötyögd be!Kellemes babavárást!
2009. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi is a www.babaholmiolcson.hu (Bippa Kft) vettünk meg szinte mindent!

NAgyon aranyosak és segítőkészek!

olcsó és nem rossz a minősége!

Nem bántam meg, hogy ott vásároltam!

2009. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. júl. 17. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!