Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit tartalmazzon egy babakocsi?

Mit tartalmazzon egy babakocsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egyszerűen nem tudom eldönteni hogy mi a fontos egy kocsinál. Fontos hogy van már egy hordozónk, tehát nem kell hogy multifunkciós legyen. De nem tudom érdemes e hogy legyen hozzá mózes, lábzsák stb stb. Árban kb 35.000 Ft-ra gondultunk, az se baj ha használt. De vagy ez van hozzá, vagy az, ez nincs, ez sincs... Nem tudom, mennyire fontos pl a mózes? Látom, sok sport kocsi dönthető majdnem teljesen, vagy teljesen vízszintesig viszont azokhoz csak lábzsák van, sokszor még pelenkázó táska sincs.

Adjatok valami tanácsot.

Szeptemberi baba lesz.


2015. júl. 5. 12:28
 1/7 Trafó1 ***** válasza:
52%

Spojler, légrugók, turbó, sport kipufogó, lehajtható tető, hifi, metál-fény, ha lány lesz akkor a belső tükör a fontos, és lehet rózsaszín dukkó.:-DDDD


(különben lövésem sincs, de sok szerencsét)

2015. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Szeptember eleji babánál én úgy véltem, fontos a mózes.

Pont télen lesz aktuális, s kényelmesebb és egészségesebb a teljesen vízszintes, valamint a hideg ellen jobban véd, mint egy sportrész. Zártabb, jobban "kuckósítható".

Várhatóan tavasz elejére nő bele a sportrészbe, akkor még elég változékony az idő, lábzsák jól jöhet.

A pelenkázótáska számomra nem lételem, hátizsákos típus vagyok.

2015. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

A mózes amiatt is jó, mert mi pl. az első 3 hónapban abban altattuk, így ágyként is funkcionált.

Légzésfigyelőt is egy mozdulat volt berakni, aztán amikor sétálni mentünk, egy mozdulattal kivettük.

Lábzsák se árt a hideg évszakra, ami azért áprilisig is eltarthat, tartósabb meleg május-június környékén szokott beállni.


Mi e-bay-en vettünk egy használt B-Smart 4 (Britax) kocsit Londonból. Amikor megérkezett, kihívtunk egy ipari széndioxiddal tisztító vállalkozót (csíramentes utána minden), aki 3-4 rugóért újjávarázsolta a szövetrészeket. A fém vázat egyszerűen átmostuk Domestosszal.

A beszerzési ár így 23e volt, erre jött a fenti plusz. Ebben a mózes, a sportrész, a hordozó és az ISOFIX talp volt. Annyit spóroltunk, hogy ismerős hazahozta a csomagtartóban, a szállításért külön nem kellett fizetnünk. Ha kellett volna, akkor 10e Ft körül lett volna a költség csomagküldőszolgálattal.

2015. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 3.válaszoló tökéletesen leírt neked mindent, én is ezt írtam volna!

Annyit tudnék még hozzá tenni, hogy azt nézd hogy ne pici, hanem nagy kerekei legyenek a baba kocsinak. Sokkal jobban "át tudsz vele kelni bárhol" télen sem utolsó ha hó van, és nem rázza szét a kicsit!

2015. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszi, téli babának szerintem kell mózes és lábzsák is.

Ami még fontos lehet, az az esővédő.

Nekem februári babám volt, még bundazsákot is vettem plusz. Használtam is.

2015. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Igen, ez így nem volt tiszta, hogy mikor mennyire fogom tudni kihasználni pl a mózest meg ilyenek. Köszi mindenkinek :)

2015. júl. 5. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Mózes és lábzsák. Mózesben hason is kényelmesen feküdhet. A lábzsákot két vagy akár három télen is jól ki lehet használni, főleg, ha szeret a kocsiban aludni a baba. A lábzsákkal teljesen nyugodt lehetsz, hogy melegen van. Legyen nagy kosara és kereke a kocsinak. Napernyő, szúnyogháló, esővédő mind hasznos kellékek.
2015. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!