Vickycsibe kérdése:

Babakocsit, de milyet?

Figyelt kérdés

Ismét tanácsot szeretnék kérni a sokat tapasztalat anyukáktól. Babakocsi vásárlás előtt állunk - első gyermekes szülőkként. Nem ragaszkodnánk teljesen új babakocsihoz, beérnénk egy jó állapotú használttal.

Márkában, felszereltségben melyik az, amelyiket megfelelőnek tartjátok? Feltétlenül szükséges a bolyógsítható kerék? Egy pár praktikus tanácsot szívesen fogadnánk. Köszönjük!



2015. júl. 6. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Ez mindenkinek mas.

En utaltam a bolygositott kereket, a nagy kocsit sem szerettem. Egy Bergon volt, de semmi jot nem tudtam mondani rola. Hat honapos volt, mikor lecsereltem egy lapra csukhato sportkocsira, Safety 1 markajura, azt imaftuk.

Menj el egy izletbe, es alaposan probald ki mindet, ha van kigyerek ismerosod, tologasd a babakocsijukat babaval egyutt, es ami legszimpibb, keress ra akar hasznaltan is.

2015. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Mi anno olyat vettünk, aminek bolygósítható/fixálható a kereke. Sosem volt fixen, mert szerintem sokkal nehezebb vele közlekedni. A márkánál sokkal fontosabb, hogy stabil legyen. Mi pl néztünk márkásabbat 160 ezerért, de mikor kipróbáltam, azt hittem, menten összedől... Ami nekem még fontos volt, hogy 3 részes legyen, mert sokat utazunk, és egyszerűbb hordozóstól kivenni a babát, mint folyton átrakosgatni a mózeskosárba meg vissza.
2015. júl. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tenyleg, mi nem volt hasznos az elozo ket valaszban?

Ezt is le lehet pontozni, valoban nem hasznos valasz volt 😃

2015. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sok babakocsit használtam a gyerekeimmel szerettem kipróbálni az újabbat így mindig eladtam őket.

Szerintem érdemes megnézni a körülményeket,hogy milyen területen használnátok mennyit utáznatok stb..

Én ajánlom a multifunkciós babakocsit ami azért praktikus,mert 2v3 formában használható,így nagyon kényelmesen használható.A bolygósítható kerék szerintem praktikus mivel így mindent könnyen betudsz venni nem kell emelgetni. Óvakodj a lengyel márkáktól,inkább vegyél használtat,de márkásat

Linkelek párat ami jónak tűnik:

[link]

[link]


[link]

Az utolsó egy nagyon jó babakocsi azóta is ezt használom egyszerűen imádom,kicsit drága még használtan is, de megéri mivel 3 éves korig tudjátok használni

2015. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Találtunk kettőt, ami elég szimpatikus. Véleményeket kérnék:

[link]


[link]

2015. júl. 8. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!