Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti hol adnátok el a baba...

Ti hol adnátok el a baba dolgaitok? (babakocsi, etetőszék. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! A már nem kellő babaruhákat,babakocsit,etetőszéket,elektromos mellszívót ti hol adnátok el? (vaterán és jófogáson kívül?)

Érdemes beadni ezeket bizományiba? Ezen a 2 oldalon a kutya nem jelentkezik, fővárosban élünk.



2015. júl. 7. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jó áron van, esetleg vállalsz postát (bár az sem fontos) rengeteg babadolgos csoport van a facebookon, ott kelendőek az ilyesmik.
2015. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wiky93 ***** válasza:
Én a jófogáson plusz egy adok veszek csoportban (amelyik falu/város van mellettünk) esetleg bizomànyiba :)
2015. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az olx sajnos megszűnt, ott nagyon jól működtek ezek a dolgok. A jófogás egy hatalmas olvasztótégely lett, az egykori olx-esek is ott árulnak, szerintem már senki nem veszi a fáradtságot, hogy végignézze a keresésére kiadott több ezer találatot... Baba-mama börzékre érdemes elvinni. Viszont a babaruhák nagyon nem mennek, a drágább, értékesebb dolgokat jó áron nagyobb eséllyel tudod eladni. Ha bizományiba adod, akkor ajánlatos elfogadnod az ő árajánlatukat, mert ők tudják, hogy mennyiért lehet eladni náluk valamit. Viszont pénzt csak akkor kapsz tőlük, ha valaki megvásárolta náluk egy holmidat.
2015. júl. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Baranka ***** válasza:
Helyi börzés csoportban szoktam facen hirdetni. Vagy börzére szoktam ki menni árulni. Bizományiba én vittem be sokat el is vittek szerencsére. Én vaterán adtam el sok mindent. Babakocsit pl. Vaterán általában ruhacsomagokat szoktam csinálni. Közel 1/3 át vitték el így a ruháimnak. Bizományival annyi bajom van, hogy nagyobb értékű valaminek én mondhattam meg az árát. De mire a tulaj közölte velem, hogy az ő hasznával nem valószínű, hogy megvennék (nem sok különbség lett volna az új és használt ár között) akkor már úgy voltam, hogy köszönöm nem adom be.
2015. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bababörze, bizományi ( én oda akartam vinni egyszer valamit, de olyan árat mondott a hölgy, hogy inkább vártam az eladással, jobb áron tudjam eladni, nagy haszonnal dolgozott ).

Bolhapiacokra, garázsvásár,babaszoba.hu vagy itt felajánlod hogy van eladó, akit érdekel írjon.

2015. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt törlik a hirdetéseket, de köszi mindenkinek az ötletet.
2015. júl. 17. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!