Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » SOS! Nagy kerekek, nagy bev....

SOS! Nagy kerekek, nagy bev. Háló. Minőségi babakocsit keresek!?

Figyelt kérdés

Max. 100-120.000 ft-ig.

Mit javasoltok?

Lengyelt nem szeretnék...Mura tipusúakra gondoltam, de nem ismerem annyira a babakocsikat!


Minden ötletet szívesen veszek!


2015. aug. 1. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Giraffe Club SH-618?
2015. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Maxi Cosi Mura 4 van nekünk. Stabil kocsi, eddig minden terepen elment (falusi járda, homok, murva, tópart, füves-dombos részek), bizonyára kényelmes is, mert simán elalszik benne a gyerkőc. Nem mondanám túl nagynak a bevásárló hálóját, de nekünk nincs is rá szükség ilyen szempontból.

Sok funkciója van, ami miatt nagyon szeretem, azonban nehéz kocsi, ha lépcsőzni vagy tömegközlekedni kell vele, akkor nem ajánlom.

2015. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk mura 3 van. Csak az előzőt tudom megerősíteni. Illetve annyi, hogy azért néhány lépcsőfokon fel lehet vinni, de tényleg nehéz.

Könnyen manőverezhető is.

Mi nagyon szeretjük, ajánlom.

Nézd meg valahol élőben, azért a kosara sem olyan pici.

2015. aug. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi lányok!

nem bkv-zunk, nagy az autónk, és sok a tesó (ergo rengeteg a cucc ha kimozdulunk)

rengeteget kirándulunk, ezért keresek ilyen batár kocsit.

használtat érdemes vennem?

2015. aug. 2. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Mi használtan vettük és semmi gondja.

Ha használtat szeretnél venni, akkor csak olyat, amit élőben meg tudsz nézni és ki tudsz próbálni.

2015. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Szintén használtan vettük. Semmi baja, annyira strapabíró. Mi is a kirándulások miatt választottuk, bevált.
2015. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Láttam, hogy kikötötted, lengyelt nem szeretnél. Viszont én nagyon ajánlom!!! Egy hátrányát tudnám mondani annak, amit mi használtunk: nehéz volt és nagy, mi meg tömegközlekedtünk volna néhanap... de volt olyan, hogy 12 kiló cuccot tettem alulra a bevásárlókosárba! :o Könnyen irányítható volt szerintem. Ára is szuper, a baba második gazdája volt, de még én is el tudom adni valakinek.

Szóval, gondold át azért! Raf Pol King márkájú volt nekünk, van hozzá csatlakoztatható autós hordozó is. ^_^

Persze, ahogy gondolod! De szerettem volna ezt elmondani. :)

2015. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!