Harmasikres babakocsi?

Figyelt kérdés
sziasztok!oktoberre varom a 3as ikreim,2kislany-1kisfiu.Az ikrek eleve hamarabb szuletnek altalaban,igy nincs mar sok idom,de meg csak most kezdtunk el vasarolgatni,babaszobat berendezni.A babakocsi tema az valami,hat nem tudom,en nagyon bizonytalan vagyok://talaltsm mar,a pegperego triplette babakocsit de nekem olyan nagy,mit ajanlotok?Eleg egy ikres+egy sima?

2015. aug. 19. 13:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsanat,kicsit erthetetlen lett:(
2015. aug. 19. 13:48
 2/14 anonim ***** válasza:
az ikres+ sima verziónál szerintem mindig kellene kísérő, kettőt nem tudsz egyedül tolni :) akkor már inkább iker+hordozás
2015. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]

én ezt találtam. :-)

2015. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek hármasikreim de én használtan vennék olcsóban legalább 2 félét. El nem tudom képzelni, hogy mindenkinek ugyanaz a fajta válna be ennyi gyereknél.

Az ikres+hordozással az lenne a bajom, hogy akkor melyiket hordozzam? Ha kicsit nagyobbak lesznek már féltékenykedni fognak,h ki van anyán. Illetve újszülöttet előre szoktak kötni, nem hátra, hogy hajolnék le a többihez vagy emelném meg azt a nagy kocsit?

Itt olvastam amúgy, hogy féltékeny lesz a másik kettő, ha a harmadik a kezedben van:

[link]

2015. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
koszonom:)na igen ez a masik h egyszerre ket kocsit nem tudok tolni,a hordozas is eszembejutott de tenyleg nem lenne jo ha,ugy tunne az egyiket "jobban szeretnem"mert o rajtam van,es koszonom a linket megnezem;)
2015. aug. 19. 16:00
 6/14 anonim ***** válasza:

Találtam egy ilyet, ez se rossz szerintem:

[link]

2015. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Itt találtam jobb képeket róla:

[link]

2015. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo,orok hala?nagyon koszonom ez a tokeletes;)holnap meg is nezzuk:)legkesobb hetfon mert kifutunk az idobol:)))szerintem ez lesz az
2015. aug. 20. 19:19
 9/14 A kérdező kommentje:
*orok hala!!!
2015. aug. 20. 19:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tudtam segíteni! Gratulálok, jó egészséget és sok örömöt kívánok!
2015. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!