Harmasikres babakocsi?

Figyelt kérdés
sziasztok!oktoberre varom a 3as ikreim,2kislany-1kisfiu.Az ikrek eleve hamarabb szuletnek altalaban,igy nincs mar sok idom,de meg csak most kezdtunk el vasarolgatni,babaszobat berendezni.A babakocsi tema az valami,hat nem tudom,en nagyon bizonytalan vagyok://talaltsm mar,a pegperego triplette babakocsit de nekem olyan nagy,mit ajanlotok?Eleg egy ikres+egy sima?

2015. aug. 19. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia jujj gratulálok ez annyira izgi :)


Én linket most nem tudok küldeni de láttam asszem valahol olyan hármasikres kocsit hogy elöl van az egyik ülés, a másik kettő meg hátul. Vagy fordítva, de ilyen háromszög alakban van a 3 ülés. Sztem ha találsz, az lenne a legjobb. Az egymás utáni üléses től hosszú, az egymás melletti meg tuti naggyon széles lehet, azzal nem lehet rendesen közlekedni. Meg mindenképp megpróbálnám a helyedben a babakocsi és hordozást egyszerre is. Egyszerre 2 babát és lehet hordozni, elöl és hátul, és míg picikék addig nem nehéz őket is vinni. Próbálhatsz arra törekedni hogy egyenlő időket hordozd mindhárom babát, de szerintem ez nem fog menni. Azt hordozzad majd amelyik éppen nyűgös mondjuk fáj a hasa és nem maradna meg a kocsiban.. Csak példát mondtam. Egyébként a hordozással már most ismerkedj meg, szerintem mindenképpen szükség lesz erre három baba mellett. Van ilyen facebook csoport is. Sok sikert.

2015. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na, sikerült választani kocsit? És mi lesz a nevük?
2015. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

koszonom;)

tegnap 16:03!az egyik valaszolo epp ilyen babakocsi linket kuldott es kulon tetszik h atalakithato ikresre ,a hordozast pedig biztos alkalmazni fogom

tegnap 19:43!a baby active trippy lesz a mi babakocsink es a nevekkel bajban vagyunk,meg nem tudjuk pedig most mar barmikor erkezhetnek a kis lurkoime http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2015. aug. 23. 11:40
 14/14 A kérdező kommentje:

hjajj ezt elirtam szoval tegnap 16:03 *kulon tetszik h atalkithato ikresre es szimplara

es *19:41 :)

2015. aug. 23. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!