Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ez jó hordozókendő? Lehet...

Ez jó hordozókendő? Lehet benne egész pici babát is cipelni?

Figyelt kérdés

[link]

És itt a videóban is ez a hordozókendő van (csak itt nagyobb a baba, így nem tudom kisebbnek is jó-e):

https://www.youtube.com/watch?v=7ormNvixdMI


2014. dec. 11. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
én 5kg alatti babát csak rugalmas kendőbe tennék, szerintem ez nem olyan.
2014. dec. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*5kg, ill. 3 hónap alatti
2014. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez is jó, de egy kezdőnek ezt sokkal nehezebb úgy megkötni, hogy jó legyen. A rugalmas valóban praktikusabb picihez. De ha csak egyet akarsz venni, akkor ok.
2014. dec. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Újszülöttnek rugalmast ajánlok.

Nekem Liliputi volt és imádtam, persze a baba is. :)


[link]

2014. dec. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó lenne megtapintani, mennyire merev az anyag, a farmer miatt nem túl szimpatikus, de nem a baba miatt, hanem, mert esetleg te bajlódnál a normális megkötéssel, ha túl merev.

Amúgy szerintem felesleges rugalmast venni, a sima kendőt sokkal tovább tudod használni és természetesen az 1 napos babát is beleteheted már.

2014. dec. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
keress rá facen a hordozókendős csoportra, nagyon sok segítséget adnak, majd otthonról belinkelem neked
2014. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsinek mindenképpen rugalmas kendőt vegyél, Liliputit, MobyWrapet, Zsömbit (Je porte mon bebe).

A mamami.hu-n is érdemes olvasgatni cikkeket, fórumokat.

Vagy ott a Beli buba: [link]

2014. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Julie S ***** válasza:
100%

Mi ez a rugalmas mania? A sima szovott (keresztsavoly) kendok tokeletesek mar ujszulottkortol. Foleg, ha egy jol betortet vesz az ember. Mondjuk mi is rugalmast vettunk, mert feltunk a kotogetestol, de azota mar valtozott a velemenyem. Viszont jobb egy hasznalt, puhara betort kendot venni, ha kezdo az ember, mint egy ujat, ami kemeny meg es nehez kotni vele.


Bar ennel tobbert, de nagyon jo kendoket lehet venni a facebookos kendos csoportokban. Erdemes lenne megnezned.

2014. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, tökéletesek. De egy kezdőt kevésbé bátortalanít el egy rugalmas, hiszen klasszisokkal könnyebb jól megkötni. Nekem is csak egy szövött volt, a 3 saját és két szomszédgyerek is végig azt nyúzta. :)
2014. dec. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

Szia! Nekünk ez vált be, négy hetesen kezdtük használni, és két és fél évig nyúztuk. Nyúztuk volna tovább is, csak sajnos kölcsön kaptuk és visszakérték. A második gyerkőcnek most csináltatjuk.

2014. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!