Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tanácstalanok vagyunk kicsit,...

Tanácstalanok vagyunk kicsit, szerintetek megéri, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Első babát várjuk és az szeretném megtudni, hogy érdemes e vagy hasznos e amolyan relax, pihenőszéket venni a babának, vagy elég ha csak bébihordozónk van, és abba teszem bele itthon is? Mert ha elég ez is...nem ennénk potyára :) Köszönöm!! :)

2015. szept. 11. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Babafuggo. Ne vegyetek neg elore.Varjatok mig meggerkezik, megismeritek egy kicsit es eltelik egy kis ido. Vannak gyrrekek akik igenylik a hosszu hosszu ringatast az elalcashoz, meg idosebb korban is. En pl nem tartittam letszuksegletnek, de most h a tobb mint keteves fiam 12 kilojat ringatom egy oran at es egyertelmuen erzem h nem annyirs a testi kozelsegem mijtsem a hibtaztatas miatt van ram szukseg hat azt mondom, nem is akkora hulyeseg egz ilyen :-)))))
2015. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem hiányzott. Másodszor sem veszünk.
2015. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt, de nem használtuk, nem szerette a fiam. Néha beleraktam a hordozóba is itthon, de nem volt oda érte.Sógornőm nem tervezte, hogy vesz de hasfájós volt a babája+csak kézben akart lenni. Végső kétségbeesésében vett egy pihenőszéket és nem bánta meg, szeretett benne lenni a baba. Igaz három hónapig használta csak. Tehát babafüggő. Ha teheted várd meg inkább, hogy van-e rá a babának igénye. Ha megengeded javasolnám az Adamo bölcsőhintát, a fiam imádta és elég sokáig használtuk / 8-9 hónapos koráig/ .
2015. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez nagyon babafüggő. Nekünk Graco Sweetpeace hintánk van 1 hónapig ordított benne és mindig az ölben volt, most meg abban van ha éppen csinálok vmit,zuhanyzok, főzök a teteje levehető és sokkal kényelmesebb mint a hordozó szerintem.Most 4 hónapos és játszik benne és el is alszik , de én kiveszem , mert a kiságyban alszik, nekem bevált.
2015. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2015. szept. 16. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!