Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Az autós hordozóra érdemes...

Az autós hordozóra érdemes esővédőt és szúnyoghálót venni, vagy felesleges pénzkidobás?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Felesleges pénzkidobás.
2014. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is baromság, mivel az autóban használod, oda meg csak nem esik be az eső és nincs tele szúnyoggal sem. Arra a pár méterre meg, amíg a kocsidig elsétálsz vele… én tuti nem vennék.
2014. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem kell, úgysem fogod használni egyiket sem :)

abban tuti nem lesz kint soha (annyira azért nem élvezik a babák a benne "ülést"), hogy kelljen rá

2014. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben babakocsira rögzíthető es ugy is szeretnéd hasznalni, akkor eső esőt érdemes.. Ha csak baba ülésként használnad, akkor felesleges.m
2014. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 H.Orsolya ***** válasza:
Ha sokat használjátok a hordozót babakocsira, akkor esővédő nem árt. Az én kisfiam nagyon szerette a hordozót, mi sokszor utaztunk, nekünk őszi időszakba nagyon jól jött :)
2014. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bogáncska00 válasza:
Ha van olyan babakocsivázad, amire azt a hordozót rá tudod tenni, és abban akarod sétáltatni, szerintem érdemes venni hozzá esővédőt. Szúnyoghálót csak akkor, ha olyan környezetben fogod sétáltatni (pl folyóparton) ahol sok a szúnyog, vagy egyéb pici rovar. A szúnyogháló ezen kívül szerintem főleg altatáshoz szükséges, de ha a hordozót nem lehet vízszintesre fektetni, akkor nem egészséges benne altatni a babát.
2014. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. jún. 19. 07:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne sétáltasd hordozóban a babát, nem egészséges neki, csak nekünk egyszerűbb. Egyébként is, ha 1 óránál tovább van benne (pl. utazásnál), akkor is ki kell venni belőle óránként legalább egyszer egy kis időre.
2014. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!