Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a velenyetek, akar tapaszta...

Mi a velenyetek, akar tapasztalatotok errol a hordozorol: Maxi-Cosi Pebble? Ara 70. 000ft

Figyelt kérdés
tegnap vettunk egy ilyet. kb 1 het es jon a baba. ezt a hordozot tartottuk a legjobbnak azok kozul amiket eddig lattunk. szerintetk ez megfelelo egy ujszulott szamara?

2015. szept. 16. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
brendonban sokkal olcsobb...
2015. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem ilyet a második gyerekemnek most várjuk. Nekem több szempontból jó: könnyû (az elôzôn baromi nehéz volt), kompatibilis a meglévô babakocsinkkal és hozzájutottam féláron. Nekem tetszik:-)
2015. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze megfelelő, hülye kérdés, csak nagyzolni akarsz. Egyébként rossz vásárt csináltál, már 40 ezerért is lehet kapni. Az más tészta, hogy egy babahordozóért nem adnék ennyi pénzt, mind a 3 gyerekemnek 1 évig használtam csak, majd inkább több pénzt fektettem egy 0-18 kg-os ülésbe, amit több évig használunk.
2015. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tudtam volna nem veszek ilyen drágát,1 évig sem használta,és szerintem az életbe nem tudom eladni féláron sem.
2015. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben 3 funkciós babakocsit vennék amihez hordozó is van.

Mi babakocsiért nem adtunk ki ennyi pénzt, de te tudod mire van lehetőségetek.

A mi babahordozónk 5000Ft-ba került használtan de szép állapotban.

2015. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!