Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hol kapok olyan gyerekülést,...

Hol kapok olyan gyerekülést, ami menetiránnyal háttal használható kb 25 kilóig?

Figyelt kérdés
Olyat találtam ami 9kg-ig menetiránnyal háttal utána pedig menetiránnyal megeggyezően használható, de olyat keresek ami tovább,úgy 25kg-ig is menetiránnyal háttal használható.

2015. szept. 25. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ésszerű az lenne, ha alaposan utánajartál volna a témának, ugyanis az általad linkelt cikk butaság. Hogy is lehetne biztonságos, ha a gyerek lába nem fér el, kénytelen felhúzott lábbal ülni úgy, hogy a lábát elszorítja az ülés biztonsági öve?
2015. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

25kig háttal használható ülés Magyarországon csak a Besafe Izi Plus van. a besafe.hu oldalról lehet megrendelni.


Nekem 4ből 4 gyerekem ült minimum 2.5 éves korig háttal, mindenkinek elfért a lába :)

2015. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nekünk is be safe izi combi 3x van, háttal bekötve használjuk, 20 hónapos a kicsi, de egy dbig m ég biztos jó lesz. érdekes amúgy, az van ráírva, hogy 0 kilótól, de el se tudom képzelni hogy egy ülni még nem tudó gyerek hogy folyna szét benne.
2015. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

(előző vagyok)

ez 18kilóig van, de sztem egy 3-4évesnél nagyobb gyereket úgyse fogsz tudni már háttal bekötni, mert nem hagyja. a gyártók amúgy 3éves korig ajánlják a háttal bekötést, szóval szerintem ezért se gyártanak olyat, ami 25kilóig van.

2015. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!