Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Téli babák anyukái? Bundazsák...

Téli babák anyukái? Bundazsák kérdés.

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk november közepére. Vastag overallt már vettem, 0-3 hónapos méretet. A babakocsink téliesíthető. A kérdésem, hogy elég lesz-e az overall + takaró, vagy vegyek babakocsiba való bundazsákot inkább a nagyon hidegekre ?
2015. szept. 26. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én november 9.-én szültem a lanyom. A babakocsin csak "sima" lábzsák volt mármint a mozesen . Mi is vettünk vastag bundazsák ot az volt rajta és annyi. Na meg nyilvan alá öltöztettem :) body,rugi,zokni,pulcsi volt rajta :)
2015. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vettünk. Jó meleg overál és takaró, plusz erre rá a babakocsi lábzsákja. Tökéletesen elég volt.
2015. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mind a 3 gyerek téli


vastag overall vagyis olyan aminek a lábrésze zsák szerű

alá és rá egy termo takaró és be a babakocsiba

sima lábzsák

2015. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wiky93 ***** válasza:
Én lányom december 26-án született, ha babakocsiztunk így nézett ki feltöltözve: alap body, rugi stb, overàl, kesztyű, és a babakocsihoz tartozik lábzsák az is fent volt így nem érte a hideg, szél stb. Szerintem praktikus, vegyél.
2015. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wiky93 ***** válasza:
+takaró azt kihagytam :)
2015. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En a hordozohoz es a babakocsihoz is megvettem a hozza tarozo bundazsakot, igy nem kellett annyira alaoltoztetni.Szamomra praktikus volt, hogy amikor bementunk valahova csak a bundazsakot kellett lecipzarozni.
2015. szept. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!