Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 2 és fél éves gyerekek anyukái...

2 és fél éves gyerekek anyukái! Mikor kezdi az ovit?

Figyelt kérdés
Mikor kezdi a gyereketek az ovit? (Ha nem jár bölcsibe jelenleg.) Mikor álltok munkába? Melyik településen?

2015. szept. 8. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 és fél évesen kezdte, szeptember 1-én. Ha nem vették volna fel, akkor csak egy évvel később mehetne, mert itt nincs év közbeni felvétel.
2015. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam még 2 éves lesz 2016 februárban, akkor megyek vissza dolgozni. Ha a nagyszülők nem tudják elvállalni, akkor bölcsi, de nálunk nagyon nehéz bekerülni bölcsibe, plusz a külváros, ahol lakunk, nincs is bölcsi nekünk körzetileg, legközelebbi bölcsi akkor veszi be, ha a körzetes és protekciós gyerekek nem töltik be az összes helyet. De ez az összes bölcsire igaz nálunk.

2017 februárban lesz 3 éves, de nem szeretném, hogy akkor kezdje az ovit, majd 2017 szeptemberben, 3 és fél évesen. Székesfehérvár

2015. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nálunk a körzetes oviban csak 3 évesen veszik be a gyerekeket, akkor is, ha 2,5 évesen szobatiszta.
2015. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak betöltött 3 évesen mehet oviba (Győr), így januárban kezdi, ha addigra szobatiszta lesz. Akkor állok munkába, mikor találok munkát, remélem minél hamarabb.
2015. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Júliusban volt 2,5 éves kislányom, most kezdte az ovit szeptemberben - ha nem lett volna szobatiszta bölcsiba ment volna, de így sokkal jobb, mert nővérével (4 éves) van egy csoportban... én jelenleg szabadságomat töltöm nov. 1ig, ill. másodállásban dolgozom havi 96 órát...
2015. szept. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jövő év szeptembertől lesz ovis. Igaz addigra betölti a 3 évet, de telt ház van az oviba, így nem tud menni évközbe. Most meg még nem akartam vinni.
2015. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!