Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ilyen esetben milyen hordozó...

Ilyen esetben milyen hordozó a jó?

Figyelt kérdés

Lánykám kezdi kinőni a bébihordozót, beleültettük az autósülésbe, szépen stabilan ül benne, de "széltében" még nagy neki. (ha értitek, hogy értem :))

Ugyanis kilóra még alatta van a súlynak. Ez baj így, inkább egy 0-18 kellene?


2015. okt. 3. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, valami 0- kellene.

Mi hordozó után 0-25 ülést vettünk, abban van szűkítő. AZtán amikor már nem kellett, ki tudtuk venni belőle.

És azért is jó, mert ezeket menetiránynak háttal is be lehet kötni.

2015. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint 1es. Mi caretero scope-ot vettünk amikor kinőtte a hordozót, kb fél évesen. Nem volt nagy.
2015. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

mi is így jártunk, egy ismerős adott kölcsön egy olyan hordozót, ami nagyobb fajta volt, abba belefért 11hós koráig, akkor érte el a 9kilót, hoy lehetett nagyobb kategóriát venni.

peg perego primo viaggio sip, ez volt az ülés márkája. nem olcsó, főleg hogy csak pár hónapra kell, de sztem inkább megéri használtan venni, max utána eladod, mint csak ezért megvenni valami gagyi 0-18kilós gyerekülést

2015. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy minél nagyobb súlykategóriát ölel át egy ülés, annál kevésbé biztonságos.

(nem az én véleménye, én is olvastam)


Nekem az ADAC tesztek adtak iránymutatást mindig, ha ott jól szerepelt az ülés, csak akkor vettük meg. Igaz mi napi szinten autózunk, így nekünk ez volt az elsődleges szempont!

Használtan is kifogható, de akkor mindenképpen vegyétek le a huzatot és ellenőrizzétek a hungarocellt, nem-e törött stb...

Szerintem...

:)

2015. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!