Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen márkájú multifunkciós...

Milyen márkájú multifunkciós babakocsit ajánlanatok 100 ezer körül? Max 110ezer.

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 15:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]

vagy

[link]

mindegyik 100 alatt van...

[link]

[link]

annyi féle van..

2015. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hauck is van ilyen árban.


Opelt én inkább senkinek nem ajánlj, kedves akárhanyadik válaszoló, ha már autó, ne hulljon szét.


Egyébiránt én 50e körül is láttam jó kétfunkciósokat. Értem ezalatt azt, hogy akinek kevés a pénze, abban is fel fog nőni a gyereke, és a százból fennmaradó összeget lehet másra (is) fordítani, van mire. Persze én is a hiperszuper mellett lennék, a gyerek megér minden pénzt, de akinek kevés, az kevés, és nem jókedvében spórol.

2015. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Bebetto Nico Plus. Bababoltolcso.hu-n tudod megrendelni

:)

2015. okt. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 mrniceguy1 válasza:
Szia! Nekem van egy eladó peg perego skate újabb tipusú babakocsim, barna kord anyagú, sportrész + autós gyerekülés, mindkettőhöz külön esővédő, hozzávaló pelenkázótáska, adapter. 70ezer Ft-ért adom, új ára 199000ft volt.
2015. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ricsi_gyakori_kerdes ***** válasza:
49%
7 évvel ezelőtt használtan vettünk egy Pierre Cardin babakocsit, amit most a 2. gyerekemnél használunk. 1, azaz egy csavart kellett benne pótolnom az évek során, mert valahol elhagytuk. Van hozzá autósülés, mózeskosár, esővédő és átfordítható a tolókar, azaz ha szembesüt a nap, akkor meg tudod fordítani, hogy ne bántsa a gyerek szemét. Emellett a tolókar magassága is állítható és kényelmes fogása van, továbbá az egész kocsi anyaga vízlepergető. Bántó szándék nélkül mondom, hogy egyszerűen agyrémnek tartom a 7 számjegyű összegbe kerülő babakocsikat. És még valami: nem anyagi okokból vettünk 20 ezres használtat (a párom - hazai mércével mérve - kicsivel az átlag felett keres, én pedig az átlag többszörösét), hanem mert akkor is őrületnek tartottuk azt, ami - fogyasztói társadalom címszó alatt - körülöttünk folyik, és most is annak tartjuk.
2015. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 ricsi_gyakori_kerdes ***** válasza:
Természetesen nem 7, hanem 6 számjegyűt szerettem volna írni - utólag visszanézve látom, milyen badarságot sikerült képernyőre vetnem! :-)
2015. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!