Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ilyen hordozó nem lenne jó...

Ilyen hordozó nem lenne jó újszülött babának?

Figyelt kérdés
[link]
2015. okt. 31. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen nem.
2015. nov. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fura. Ez csak az ujszulott betet a hordozoba, de nem tudom elkepzelni, hogy jobb lenne, mintha ki van a laba bekaban a rugalmas kendobol. En abban hordtam az elso 2 honapban oket, utana csatosban.
2015. nov. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez csak wrap blanket, tehat csak a takaro, hogy ne fázzon a hordozóban. De amúgy a képn lévő hordozóeszköz nem alkalmas újszülöttnek, az majd onnantól lesz jó, ha már tud ülni, de minimum önállóan tudnia kell tartani a fejét.


Csecsemőnek addig szövött hosszú kendő, karikás kendő, vagy rugalmas kendő jó, ami mindenhol a babára igazítható, és jól támasztja a hátát.

2015. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az ergobaby hordozó újszülött betét része. Hozzà meg kell venni az ergobaby hordozót.

A betét alja keményebb, belefekteted a babát, hogy a popsi része a kemény felületen legyen, a lábai meg ki kell hogy lógjanak, lábfeje fontos hogy oldalra kukucskáljon. Van fent youtubon egy csomó video, arról hogyan kell helyesen használni.

Én németben élek, a védőnőm szerint ha helyesen van használva, akkor anatómiailag megfelelő. Nekem annyira nem jött be, fájt a hátam tőle, én manduca-t vettem, az is hasonló és árban is. Mindkettő 100 euró körül van.

2015. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne rendeljen ebayröl aki nem beszél angoul. A multkor is volt egy ilyen kérdés, hogy huu, ez a babakocsi tényleg 2000 ft? Holott az csak egy babakocsira valo szunyoghálo volt. Ez csak egy betét a hordozoba. És amugy a hordozo sem megfelelö egy ujszülött számára.
2015. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!