Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 1éves szülinapra szülőkaros...

1éves szülinapra szülőkaros smoby tricikli jó választás?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
az én lányom is triciklit kapott (nem ilyet, hanem a zenélő, állatos fajtát) egy éves szülinapjára. Átlagos méretű lány, és a lába nem ér a pedálhoz, most 1,5 éves, még most sem. Azonban nagyon szereti kezdetektől, nincs nap, hogy ne könyörögné ki hogy ráüljön és tologassam rajta. Volt hogy a vonatállomásra is kitoltam vele (15 perc), nagyon élvezte. A szomszédunk unokája 3 éves, neki a lába is oda ér, ő is szívesen ül rajta. Szerintem ha ilyet veszel neki, 1-3 éves kora között biztosan örömet okozol majd vele :) esetleg fontold meg a baby taxit, kismotort, azokat is nagyon szeretik és arról előbb le fog érni a lába. De előbb utóbb mindenképp kell majd neki korának megfelelő bicikli is.
2015. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!