Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Valaki rendelt már a Pelikán...

Valaki rendelt már a Pelikán bababoltból babakocsit? Mi a tapasztalat? Ugyanis mi már 1 hónapja rendeltünk egyet. És azóta is minden héten azzal hitegetnek hogy azon a héten megérkezik. Légyszi aki rendelt már ott vagy van tapasztalata írjon.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2015. nov. 26. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk onnan való a babakocsi,kiságy,ágyneműk,de nem rendeltem,elmentem inkább.Úgyhogy ilyen téren tapasztalatom nincs,érdemes lenne bemenni,nehogy elfelejtsék.Kifizetted előre? Azt tudom,hogy mikor voltam azt sem tudták az eladók hova kapjanak,nagyon sokan vásárolnak ott.
2015. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Előre utaltuk. De pont tegnap megérkezett. Bár számlát még nem kaptunk de a babakocsi legalább végre itt van. Azért köszi az infot. :)
2015. nov. 27. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Multkor egy babas csoportban facebookon ki volt irva,hogy atvertek valakit. Sajnos utana nagyon sok kismama csatlakozott a hozzaszolasaval es folyamatosan jottek a tortenetek. Szerencses vagy hogy neked megerkezett. ;)
2015. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!