Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek van tapasztalata császár...

Kinek van tapasztalata császármetszés után korai terhességgel (egy éven belüli teherbeesés) kapcsolatban?

Figyelt kérdés
10 hónap után estem teherbe, most 4,5 hónapos terhes vagyok. Voltam orvosnál, hogy megvizsgálják a sebemet, de azóta kiderült az orvosról, hogy egy idióta és mostanában elkezdett fájni a sebem vonalában, kicsit aggódom.

2014. nov. 18. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Kifejezetten nem tudok a kérdésedre válaszolni. De kislányunk 9 hónapos én meg 9 hetes terhes. Nekem a doki azt mondta h még simán is szülhetek. Mondjuk én nagyon félek h a heggel baj lesz :(
2014. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 4 es fel ev telt el megis berepedt mire mutobe kerultunk...

en nem voltam surgos mert bem indultak a fajasok (10 perc) egy csipoficamos anyuka ment elottem a mutobe...

nekem fajt feszult egett es ereztem hogy az faj...

kivul is es belul is

2014. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alkati kerdes (ezt akartam a valaszbol kihozni)
2014. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. Nekem is kívül is, belül is kicsit érzékeny mióta megvan, valamikor feszül, valamikor nyom, vagy belehasít... Eddig azt hittem, hogy ez normális, mert nincs egyéb műtéti sebem, ezek szerint nem az?!
2014. nov. 18. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
8 honap mulva,veszelyeztetett voltam de a heggel semmi baj nem volt. Neha szur,faj de ez attol van hogy belül azert vannak kisebb összenövesek,hegesedesek es ez most tagul illetve nyomas alatt van. Nem kell aggodni ha rendszeresen nezik uh-on a hegedet.
2014. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az meg fog is fajni :) amig csak belehasit addig jo...

no a baba, nol a mehed...

Azt ha a heg faj eszre veszed..

folyamatos fajdalom, ha lepned kell megfeszul es olyan mintha egetnek a hasad...

Nekem a 8-9. Honap kemeny volt.

2014. nov. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 23. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!