Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok?

Milyen babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyan kéne, amivel tömegközlekedésen (főként busz/metró) is könnyen lehet menni. Olyan kéne, amit újszülött kortól már használhatunk.

Amit nem szeretnék, az a nagyon rózsaszín/kék/piros/egyéb feltűnő szín. Leginkább bézs, szürke és sötétzöld szín tetszene.

Van valakinek valami ötlete, hogy hol kezdjem el a keresgélést? Annyi féle babakocsi van, hogy azt se tudom hol kezdjem.

Árban maximum 50 ezer forintig tudunk elmenni, de jó lenne bőven az alatt maradni.


2015. dec. 12. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdhetnél azzal,hogy nézegetsz néhány fotót a neten,mert rengetegféle babakocsit találsz!Modernebb,klasszikusabb forma?Többfunkciós,vagy elég egy "alap" babakocsi,amit átalakíthatsz később?

Ezt neked kell eldöntened.Városban,tömegközlekedéshez a könnyű szerkezetű,könnyen kezelhető,bolygósítható kerékkel rendelkező a legjobb.

Az ár...Hát,ha nem ragaszkodsz az újhoz,használtan kaphatsz jó minőségű,strapabíró,megbízható babakocsit.Én például nem veszek újat,felesleges.

2015. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lenne baj, ha nem új lenne. Hol lehet használt babakocsikat venni?
2015. dec. 12. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes körülnézned a Jófogáson,Vaterán.Én ezekről tudok,de lehet,hogy van más oldal is,ahol találsz.Vagy írd be egyszerűen a keresőbe,hogy "eladó használt babakocsi".
2015. dec. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!