Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit gondoltok erről a hordozós...

Mit gondoltok erről a hordozós-táncolós programról?

2015. dec. 24. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Majdnem 3 évig hordoztam a lányom, a legelső napoktól, soha nem volt babakocsink.

Mégse jutott soha eszembe, hogy eljárjak ilyen programra, pedig a mi városunkban is van ilyen megmozdulás.

Ez teljes mértékben az anyukáknak szól, méghozzá olyanoknak akik nagyon szociálisak, igénylik a társaságot, unatkoznak.

Én egyedül neveltem a lányom, bőven elég volt a napi séta, bevásárlás, kutyasétáltatás mindez úgy, hogy rám van kötve a gyerek, eszem ágában se volt még pluszban elmenni és táncikálni, ugrabugrálni plusz súllyal a hátamon.

2015. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen, én is voltam kétszer a kislányommal. Mindkét alkalmat szinte végigsírta így nem mentem többet. Mondta az oktató, hogy járjunk és majd megszokja és a végére minden baba el szokott aludni, de én nem kísérleteztem tovább.
2015. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!