Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a programr...

Mit gondoltok erről a programról? érdemes megpróbálni? Esetleg tapasztalat?


2013. márc. 7. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezdő vagy akkor nem. Az Insanity meglehetősen intenzív és nehéz cardio program. Ha eddig nem edzettél még, akkor 5 perctől többet nem fogsz bírni és sok időnek kell eltelni mire sikerélményed lesz. Egyébként ha már edzett vagy, akkor kiváló program.
2013. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ugyan azt tudom elmondani, amit az előttem szóló. Annyival kiegészíteném, hogy én végig csináltam nyáron, mert csak akkor volt időm. A fejlődés és a végeredmény hihetetlen. Én nem fogytam tőle, mivel nincs miből, de szépen kiizmosodtam és még kocka hasam is lett.FONTOS! hogy csak akkor van értelme, ha tényleg minden egyes nap az az napra kiírt videót megcsinálod! :)
2013. márc. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

már több mint egy éve futok, csináltam többféle tornát és cardio edzést is de igazán látványos eredményt nem hozott, mondjuk eddig a fogyás volt a célom velük.

köszönöm :)

2013. márc. 8. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!