Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tako babakocsikról úgy általáb...

Vereb Tünde kérdése:

Tako babakocsikról úgy általában mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Használ-e valaki bármilyen típusú Tako babakocsit és mi a tapasztalat? Rossz útviszonyok, hordozhatóság, méret, hordozó mérete, stb...

#babakocsi #hordozó #Moonlight #city move #laret #jumper x #jumper light
2016. jan. 4. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az van, több, mint egy éve használom, de nem minden nap. Nem tudtam élőben megnézni, netről rendeltem. Tako Captiva van nekem. Falura való, és nem autózáshoz.

Amire nekem kell, arra jó, könnyen fordul, és rendesen be lehet kötni a gyereket, állítható a vállnál az öv.

A hordozója viszonylag kicsi, nekem az nem is kellett volna, de csak egyben árulták. Végül bevált, mert újszülöttnek a másik hordozóm túl nagy lett volna, és nincs benne szűkítő.

Ja, és én még neki estem reszelővel meg szilikonsprayvel.

Azért megnézném, hogy a 150 ezres Tako kidolgozottabb-e.

A kiválasztáskor én még a táskát is néztem, hogy ne kelljen másikat venni, a Captiváé tűnt a legpraktikusabbnak.

Ami jót láttam, de csak 3 kerekűben van, az a Red Castle. 4 gyerek után is újnak látszott, csak a mózese nem tetszett, nagyon ferdén állt.

Ha tudod, nézd meg élőben a Tako, a Red Castle meg a Bebetto babakocsikat, és hasonlítsd össze.

2016. jan. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha most veszel, nézzed a lábféket, hogy milyen könnyen kezelhető. Amelyiknek a kocsi irányába is van kis "füle", az könnyebben kioldható. A bebettok olyanok, meg a tako omega.
2016. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat használod a bolygókerék fixálását, akkor olyat keress, amit lábbal is lehet fixálni-kioldani.
2016. jan. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért nehéz a választás nálunk, mert alapvetően "falun" lakunk, borzasztó rosszak az utak és járdák erre. Emellett viszont sokat autózunk, így cipelni is sokat fogjuk.


Körbenéztem a Babavilág boltban és a Tako Omega nagyon tetszett a rugózása miatt. Amúgy mindnek nagy a kereke, felfújható, jól néznek ki.


Mit értesz az alatt, hogy nem autózáshoz való?

2016. jan. 10. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
nehéz, és körülményes az összecsukása. autózáshoz baby design lupo, husky vagy dotty.
2016. okt. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!