Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák, akik hordozzák a...

Anyukák, akik hordozzák a babájukat: ti milyen táskát használtok hordozás közben?

Figyelt kérdés

Bondolinót használok a kislányommal és eddig nem találtam olyan táskát, amit bárhogy "magamra tudnék venni". Kézitáska sem lehet, mert fogni kell a kisfiam kezét és így nem maradna szabad kezem.

Ti mit használtok? Tudnátok ötletet adni?

Köszönöm!



2016. jan. 25. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Hátizsákot használok, kis méretűt. Ha a baba elöl van, hátra veszem fel, ha hátul, akkor szemből bújok bele.
2016. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ugyan úgy mint az első.
2016. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Hátizsák szintén.
2016. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanúgy csináltam, ahogy az első, elől és hátul is lehet hordani a hátizsákot.
2016. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hátizsákot, vagy hosszabb pántú válltáskát. Még gondolkodtam egy övtáskán, de még nem tudom milyet.:) Nem elég nagyok..:)))) De ha csak pénztárca, iratok miatt kell, mert amúgy pl. autóval vagy és csak bevásárolsz ilyesmi, akkor az is jó lehet. Sok félét lehet kapni, direkt hordozáshoz, de elég borsos az áruk. Gondolkodtam már azon, hogy horgolok egyet és összevarrom, és akkor az olyan, amilyet én szeretnék.
2016. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm mindenkinek.
2016. jan. 26. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Sima válltáskát. A hátizsákot nem szeretem, főleg nem előre felvenni. Mondjuk mi mei tai-ozunk, annál pont, hogy a hátizsák lenne nekem zavaró, hiszen ott vannak a csomók a hátamon, idegesítene, hogy a hátizsák hozzáér :D A válltáskát viszont simán felveszem. Ha olyan helyre megyünk, ahol fontos a két szabad kéz, akkor övtáska (ha nem kell sok cuccot vinnem), vagy hosszú pántos válltáska, amit még a mt előtt felveszek keresztbe.
2016. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!