Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi, babahordozó ajánlás...

Babakocsi, babahordozó ajánlás-mit tennétek, vennétek?

Figyelt kérdés

Első babánkat várjuk, második trimeszter, gondoltam, elkezdek nézelődni babakocsik után, de a rengeteg márka közt elvesztem, adjatok tanácsot, legyetek kedvesek.

Egy nagyobb városban lakunk, megyeszékhely, sok a hegy-völgymenet, az utak általában jók, de lépcsőzni is kell (konkrétan a házunk előtt lépcső visz le az utcára), de nem túl sokat. Van kocsink, azt ki szeretnénk használni, sokat fogunk menni a két nagyszülőpároshoz két faluba, meg én szeretek a természetben is kirándulni, szeretném vinni a gyerkőcöt is. A hátam kicsit ferde, fájós, jobb lenne egy könnyebb babakocsi. (Már terhesség előtt is jártam gerinctornára)

Nagyon fontos a biztonság, nézegettem babaüléseket is, barátnőmék úgy vettek netről babahordozót, hogy az csatlakoztatható a babakocsi vázára, ők is menőkések, tetszik a megoldásuk, és így ki tudtak fogni jó megoldásokat.

Adac teszt alapján Römer, Cybex, Maxi Cosi jönne szóba, gondolom, használtan, első tulajdonostól ki tudnék esetleg fogni akár balesetmentesen 0-13 vagy 0-18 kg-ig egy megkímélt babaülést is?

Preg Perego babakocsikról jókat olvastam, csak nem tudom, mennyire bírná terepen.

Lehetőség szerint netről venném, de meg tudtok győzni, hogy gyűjtsünk esetleg egy új babakocsira, úgyis tervezünk kistesót is majd még a meg nem születettnek, jelenleg 100-120 ezer forintot tudnánk így kompletten rászánni.

Lehet, túl sok elvárásom van, szűkítenem kéne?

Mit tanácsoltok?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 27. 08:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10: A kérdezőnek fontos az ADAC minősítés, így a Mamakiddies kiesik eleve.
2016. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!