Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Új vagy használt legyen a...

Új vagy használt legyen a babakocsi?

Figyelt kérdés
Hasznàlt (vagy új de egy àrban lévő régebbi modell) drágàbb àrkategóriàjú trendibb babakocsi ti melyiket vàlasztanàtok?
2016. febr. 25. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Újat vennék. Az ember lehasználja a babakocsiját szerintem. Igazán jó állapotú használtat én még nem láttam.


Mondjuk én csak sima sportkocsit vettem újat, nem 3:1et.

2016. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha megteheted ès nincsenek anyagi gondjaid meg minden meg van a babának ès nektek is akkor újat vásarolj nincs ki kopva megkarcolva ki feküdve ès majd el adod. Mi Jane ride matrix babakocsi vasároltunk megrendelèsre 2016 darabot,azèrt is mivel 2 mùlva majd el szeretnèm adni. 300000ft volt
2016. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Én babakocsiból az újat választanám és választom is.Tudom hasznàltan is vannak jók stb de én szeretnék babakocsiból újat a gyerekemnek.

A kérdésben nem egyértelmű amúgy,de nem a teendiség számítana nekem elsősorban.Èn pl beleszerettem a Stokke babakocsiba,majd kipróbáltam èlőben és nekem pl nem jött be (megemelni nem tudtam kb).A kinézete még mindig tetszik mondjuk.Végül egy olcsóbb de új és számomra ugyanolyan "trendi" mellett döntöttem ;)

De a lényegen nem változtat én az újat vennèm meg egyértelműen.

2016. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sztem nézz szét a használtak között is. Én árultam egy ideig a lányomét, de végül még marad egy darabig. Mi egyáltalán nem használtuk, mert hordozott baba lett végül. A kocsi pedig 250.000 Ft volt és ment kb 5 km-t összesen. féláron árultam egyébként.
2016. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha szeretnétek tesót akkor érdemes belefektetni egy új kocsiba.

Mi pár éve használtat vettünk, de nem sokat tolták (volt nekik egy másik és ez fölöslegessé vált).

2016. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
chicco trio 3in1 van nekunk...az ara 250-300 ezer korul van ujonnan. mi 80 ezerert vettuk, a lanyom az 5. gazdaja es kifogastalan tehat en nem javaslom az ujat....de van egy pierre cardinom ami ujonnan amx 30, azt is ugy vettuk hogy mi vagyunk.a 3. gazdaja es szinten kifogastalan allapotban van...mindket kocsinak annyi a baja hogy a szine kicsit fakult...ha az ember ezen tul tud emelkedni akkor teljesen jo a hasznalt. csak legyen a marka megbizhato a kocsi meg stramp es legyen megkimelt allapotban. ha vigyaztak ra akkor nem fogsz benne csalodni es legalabb nem kerult tobb szazeer ftba..
2016. febr. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ez a "majd eladod" jo duma csak ahogy a rendes gepjarmuknel ugy itt is ugy van hogy ahogy kitoltad az utcara mar feleannyit sem er. a baratnomek 300 ezer vettek ujonnan de a gyerek nem szerette talan 2 heig hasznaltak. azota hordozza a hatan a babakocsit meg most probalja eladni fele annyiert..
2016. febr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavar,hogy fele annyièrt vagy meg annyièrt sem fogom tudni eladni,mert nem lesz szügsègemrá. èn barátnőmnek sikerült el adni fele annyièrt a quinny babakocsijukat.de nem igen èrdekelnek az annyagi dolgok tèged pedig mièrt zavar ha valaki a gyerekènek új ès drága babakocsit vesz ? Nem a te pènzed!
2016. febr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem teljesen mindegy mit csinálsz, én a kérdezőnek írtam, hogy ha arra számít hogy majd eladja számolhat egy 50%-os áreséssel az eladásnál. Most mit kötekedsz? Nekem hót mindegy mire költöd a pénzed. Én a 150.000 Ft-ból egy hétre bérelek apartmant a tengerpartra. De mindenki úgy költi a pénzét ahogy akarja. Attól én még hadd írjam már le a kérdezőnek a véleményemet...gondolom kíváncsi rá hiszen kérdezett.
2016. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért azt hiszed csak te mehetsz a tengerpartra ??? Más nem mehet akinek drága babakocsija van ? :D :D
2016. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!