Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplore kérdés, fontos?!

Stokke Xplore kérdés, fontos?!

Figyelt kérdés
Most kaptam efy stoke xplore-t, és kedden utaznánk is vele az 5 hónapos kisfiammal. Újszülött rlszre nincs meg, viszont az ülés, ami 6 hótól jó elvileg van hozzá. Azt "sleep" álalpotban használhatja egy kisebb gyerek is, ha még nem tud (önállóan) ülni? Azért kérdezem, mert kipróbáltam, és kicsit nekem úgy túnik, mintha még ebben az állapotban is terhelve lenne a gernice? Vagy cask beképzelem magamnak, és hasznélkhatja nyugodtan?
2016. márc. 6. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ujszulott szukitovel hasznaljuk, nem siman. De azzal mehet, az megemeli:)
2016. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tényleg? Azt hittem, hogy azzal is csak 6 hótól lehet használni, nem tudtam, hogy az kifejezetten a kisebbeknek van :)) Köszönöm szépen!

Arra az 1-2 hónapra nem szívesen vettem volna külön mózeskosarat.

Köszi, hogy írtál! :)

2016. márc. 6. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi nem vettunk hozza mozest (baratnom is eladta, mert a gyereke utalta es picike is volt). A szukito jo mindketto modulhoz. A gyerekorvos szerint:)
2016. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!