Fontos hogy a babakocsi tologatható atfodithato legyen?

Figyelt kérdés

Hány kg legyen max?

3 vagy 4 kereku a jobb ?

Kinek mi meg a fontos kritérium?


2015. okt. 20. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fontos, de nagyon praktikus ha a tolókar állítható.

Nekem mindegy volt, nem sokat kellett emelgetnem.

Szerintem a 3 kerekű elég instabil.

Sajnos nem bolygósítható kerekű volt, és nagyon hiányzott.

2015. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt fontos. Pontosan nem néztem, hogy legyen, mert a kiszemelt kocsiknál minden (értsd: mózes, hordozó, sport) rátehető a vázra mindkét irányból. Sőt szerintem jobb is így, mert a bolygókerék mindig elől marad. (Az egyik üzletben elmondták, ha hátra kerül a bolygókerék, akkor hamarabb tönkre mehet, mert nagyobb megterhelésnek van kitéve.)


A súlya nem volt érdekes, mert a váz lenn maradt a tárolóban és csak a mózest vittem fel. Ha emelni kell, akkor keress könnyebb kocsit.


Nálam csak 4 kerék jöhetett szóba, mert a 3 kerekű túl instabilnak tűnt, amikor próbálgattam.


Nekem fontos volt, hogy állítható legyen a tolókar magassága, a tolókar egybefüggő legyen (ne olyan különálló) és a hordozó rátehető legyen a vázra.

2015. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Irányítani is nehezebb ha egyszer itt van a bolygókerék, egyszer meg ott. Nekem végül elegem lett belőle és fix kerekest vettem, de nyilván egy belvárosi részen ez nem megoldás. Amúgy minél nagyobb a kerék, annál jobb.
2015. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nejem fontos volt. Amúgy kicsi volt, addig magam fele fordítva toltam, később meg kiforditva nezelodhetett. Nagy szél, vagy erős napsütés esetén elég volt csak megforditani.

Volt mindkettő, nekem a 4 kerekű vált be jobban.

Nagy kerekei legyenek -azt szinte minden terepen lehet tolni és a gyerek se érez meg minden kavicsot. Ne legyenek bolygó kerekei - azzal én nem tudtam haladni. Nagy tároló rész alul - egyedülálló anya voltam így a bevásárlást is nekem kellett intézni. Levehető, mosható huzat - könnyű volt tisztán tartani. Vizszintesig dönthető - így a gyerek kényelmesen tudott benne aludni.

2015. okt. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!