Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Debrecen Plaza emelete babakoc...

Debrecen Plaza emelete babakocsival megközelíthető valahogy - azaz van lift?

Figyelt kérdés

A Fórumban tudom, van. De a Plázában?


Honlapon nem írják. Csak lépcsőről tudok (mozgó- és sima).


2016. márc. 8. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
minden plázába van mozgolépcső vagy lift
2016. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem mondod? :)

Egyes plázákban pedig mozgólépcső ÉS lift is.


De én erre a KONKRÉT plázára vagyok kíváncsi, hogy liftje van-e. Mlépcső van.

De nen akarok feleslegesen kóvályogni, mint gólyaf.. a levegőben, meg egyáltalán bemenni sem, ha nincs. Mozgólépcsőn nem tudok felmenni a kocsival. Ha nincs, mást kell küldenem.

2016. márc. 8. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Most nem akarok hülyeséget mondani, mert jó rég volt,mikor utoljára ott jártam, de azt hiszem nincs.
2016. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ettől tartottam. Bár a Fórumban is jól eldugták.
2016. márc. 9. 07:07
 5/7 anonim ***** válasza:
A plázák akadálymentesítettek, főként a mozgássérültek miatt, akik tolószékkel nem tudnak feljutni a mozgólépcsőn. Ezért igen, van. Kérdezd meg az információs pultnál, hol.
2016. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs. Voltunk. Információs pult egyébként sincs. De láttam családokat az emeleten is babakocsival, van aki megoldja a mozgólépcsővel (vagy apuka felcipelte a sima lépcsőn).
2016. márc. 13. 15:24
 7/7 anonim válasza:

Régi kérdés, de hátha valakinek segítség: van lift :)

A Mister Minit-nél a folyosó végén van.

2023. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!