Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke babakocsi? Melyik a...

Stokke babakocsi? Melyik a legjobb? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Első babánk lesz, fiatal is vagyok, szóval eddig semmilyen fogalmam nem volt a babakocsikról. Több barátnőmnek is Xplory-ja van, megnéztem a neten, hogy milyen színek vannak, de aztán találtam ott még kettőt, ami tetszik, a Crusi és a Trailz.
2016. márc. 14. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Nekem Xpolyrm van, szeretjük. Az egyetlen hátránya eddig(ami nálam nem hátrány), hogy bevásárolni nehéz vele, mert a bevásárlótáskája nagyon alacsonyan van, és le kell hozzá hajolni. De én nem szoktam bevásárolni, mert kiszállítással intézzük, így nem jelent gondot.


A másik kettő is tetszett (Crusi, Trailz), őszinte leszek, azért az Xplory, mert ez volt jó áron, mikor vettük a kocsit.:)

2016. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Őszintén egyik sem. Most, a második Fiunknál azt akartuk venni. Meg is néztük, de szörnyen kicsinek találtam. Végül más mellett döntöttünk.

Barátnőm megvette, most 5 hónapos a Kicsi és már nem fér el a mózesben, ülni nem tud még ugye, ő most adja el.

2016. márc. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En az xplory-t kizartam, mert nem igazan pakolhato. En napi dolgokat bevasarolol is, de egyebkent is vannak nagyobb gyerekek, nem rossz, ha szukseg eseten a taskajukat, vagy kabatjukat tudom hova rakni, ha bemegyunk valahova.


A Crusi ilyen szempontbol jo, az nagyon tetszett, de amikor megemeltem, akkor rajottem, hogy ettol konnyebbet szeretnek.

Ha nem talaltam volna masikat, ami szinten nagyon no es a sulya is sokkal kevesebb, akkor maradtam volna a crusi-nal.


De probald ki, nezd meg oket, mert mindannyian masok vagyunk, mas igenyekkel. Nekem igy tobb gyerek utan ez mar a sokadik babakocsi vasarlasom, sokat is hasznalom (autoval es tomegkozlekedessel is, leginkabb gyalogosan ugyan), emiatt mar nagyon akadekoskodo vagyok es veget nem ero listam volt az elvarasaimrol az uj babakocsival szemben.

Tehat neked kell tudni, hogy mire van szukseged es miben vagy alkukepes.

2016. márc. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!