Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használ (t) már valaki hamis...

Használ (t) már valaki hamis Manduca-t? Érezni, hogy nem eredeti?

Figyelt kérdés
Nagyon drága újonnan, ha nem rosszabb érezhetően a hamisítvány, inkább vennék azt, de nem tudom van-e jelentős különbség.

2016. márc. 16. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kínai másolatok, én nem bíznék bennük. Akkor már előbb az a pár anyuka, akik olcsóbban varrnak, mint pl a Babóca.
2016. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem ugyan nem Manducám,hanem ERgoBaby csatosom van,de szerintem hamis(néztem pár fake/real képet)...én még akkoriban vettem,mikor nem volt tele a net hamis hordozókkal,szóval fel sem merült bennem,hogy erre gondoljak.ŐSzintén szólva baromi kényelmes,3-4 gyereket már kiszolgált(kölcsön adtam),semmi baja.Eredetit nem próbáltam soha,de amíg egy hordozós klubban a tanácsadó meg nem kérdezte,hogy eredeti/hamis,fel sem merült bennem,hogy fake lenne...
2016. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Varrás,csatok minősége miatt nem mindegy...nem tudom a hamisat mennyiért árulják,én most használtan vettem eredetit,15ért,de inkább a tuti eredeti ami élettartam garanciás,mint hogy esetleg a baba sérüljön a silány utánzat miatt.
2016. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én vitatkozom. 1 éve vettem szándékosan újonnan egy minden bizonnyal hamis Manducát 23 ezerért. Máig semmi baja, a csatja ugyanolyan mint az eredetinek, az anyaga is amúgy. Szerintem ugyanott gyártják, Kínában ezt is, ahol az eredetit. Össze is vetezzem egy eredetivel, tök egyformák. Ma sem vennék sem használtat, sem 36 ezerért eredetit.
2017. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Honnan lehet tudni hogy hamis? Két hete vettem egyet 21ért. Címkéset amiről úgy tudtam eredeti, de most teljesen elhűltem hogy aliexpressen 7ezerért láttam ugyanolyan kék fehér manducát, remélem nem lettem átverve... vagy ha mégis inkább az érdekel hogy az anyaga ugyanolyan bio stb... Nekem a lényeg hogy a babámnak jó legyen, de azért szégyelje magát az aki eredetin árulja a hamisat.
2018. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Először eredetit kölcsönöztem kipróbálásra, majd mivel megtetszett, egy általam eredetinek hitt (de valójában hamisított) újat vettem a neten. Az elején nem tűnik fel annyira a különbség, de a használattal hamar kijönnek a gyengeségek. A csatok eltörnek, a pánt bélése elvékonyodik, az anyag gyorsan kopik. Egy évig jó volt, többet nem is tudtam volna használni, de ha hosszabb távra tervez valaki, érdemes eredetit venni. Néha vannak akciók az eredetit áruló honlapon.
2018. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát... én is a jófogáson vettem 2 éve, és utána a tesómnak is vettünk egyet. Nehezen hiszem el, amit az előző hozzászóló írt, nekem 2 éve van meg, állandóan ezt használom, semmi baja! Kimostam többször is, a csatjával sincs semmi baj, az anyagával sem. A húgomé is tökéletes. Ma is ugyanilyet vennék, mert semmi bajunk vele, pedig féláron volt akkor is.
2018. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Barátnőmnek eredeti Manducája van, szerintem ugyanott készülnek. Összehasonlítottuk, tényleg semmi különbség nincs köztük. Az olcsóbb is eredeti lehet csak "leesik a kamionról...".
2018. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 horusparov válasza:

Jófogáson elég sok hamisítvány van. Ráadásul sokféle. Van amit könnyebb kiszúrni, van amit nehezebb.

Nekünk egy eredeti gyári XT van, kézben hamisat nem fogtam, de ali-n láttam utánzatokról készült nagyfelbontású vásárlói fotókat.


Amik nekem feltűntek:

A szöveges tájékoztató cimkéknél: első blikkre ugyanolyan, de az eredetinél a varrás a szövegmező széleitől, valamint a cimke széleitől mindig egyenlő távolságra van, a levarrások hibamentesek, egyenletes öltésűek, a cimkék anyaga láthatóan minőségibb, a betűk nyomtatása élesebb, messziről is jól olvasható. A piros márkajelzésnél is finomabb a cimke anyaga, a levarrása a cimke színével megegyező (ez a színkövetés az egész hordozónál minden részletnél végig így van, míg a kínainál nem). A hernyó logo hímzésénél: a hamisnál előfordulhat néhány apró pontatlanság, főleg a hernyó farkánál, illetve az utolsó gyűrűnél. Amit képről nem látni, de többen írják: az utánzat szövetének anyaga kevésbé minőségi, tapintásra nem olyan kellemes mint az eredeti. A csatok nagyon hasonlítanak, de a hamisnál olcsóbb műanyagból készülnek. A színek az utánzatoknál árnyalatokkal eltérnek a gyáritól, az eredetinél teljesen ugyanolyan, mint a Manduca weboldalán.

Ha mégis utánzatot vesztek 10e-nél többet semmiképpen ne adjatok érte, azt is csak újonnan. Az elég bosszantó, amikor egy 20 ezerért megvett ráadásul használt hordozóról utólag derül ki hogy nem eredeti…

2021. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!