Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozókendőt javasolto...

Milyen hordozókendőt javasoltok és hol érdemes vásárolni? Teljesen kezdőnek, első gyerekhez.

Figyelt kérdés

Rugalmas kendőről láttam videókat, nem tűnt bonyolultnak megkötni, bár élőben biztos más. Van ilyenből jobb és rosszabb minőség? Vagy az árán kívül mit kell figyelni? És amúgy mennyi a reális ára?

Igazából ajándékba venném, de tudom, hogy szeretne a testvérem aki most szült. Segítsetek kérlek egy újdonsült nagybácsinak. :-)


2016. ápr. 2. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Liliputi rugalmas kendőnk volt, teljesen elégedett voltam vele. Az oldalukról meg tudod rendelni.
2016. ápr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Fb fórumokon lehet vásárolni keveset használt rugis kendőket fél áron. Rugalmas kendőt csak rövid ideig lehet használni.


Nem tudom, h mennyi a kereted, de inkább vegyél egy jó minőségű szövött kendőt.

2016. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csatlakozz ide, segítenek :)


[link]

2016. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is Liliputi rugalmast használtunk (9 kg-ig jó egyébként), szerintem szuper, az életünket mentette meg.

Utána vettünk szintén Liliputit, csatosat, azzal már háton hordom, az is jó, de nekem a rugalmas volt a kedvencem.

(örököltem szövött kendőt, de azt nagyságrendekkel nehezebb megkötni, és nem is minden baba szereti).

2016. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Jó lesz ez a liliputi. 9990 a rugalmas kendő. Ázsia centerben se olcsóbb és arról véleményeket se olvastam.

Gondolom több gyereket is ki tud szolgálni.

2016. ápr. 2. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!