Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a Stokke...

Mi a véleményetek a Stokke babakocsikról? Tényleg megéri az árát?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam már, hogy milyen babakocsit válasszunk. Harmadik emeleten lakunk, nincs lift, viszont a földszinten a bejárat mellett van egy babakocsi tároló. (Emiatt is félek, nehogy ellopják a drága kocsit, vagy valami)

A Stokke tényleg ennyire szuper? Megéri? Budapest külvárosában lakunk, de rendes járda van. Viszont nincs autónk, így a buszra/villamosra is fel kell tudnom rakni a babakocsit. Persze hordozni is szeretnénk, de ki tudja előre, mennyire fogjuk szeretni.

Ha megtehetem tényleg vegyek inkább egy drágább Stokkét? Esetleg vegyem meg használtan?

Megköszönném ha tudnátok tanácsot adni, mert el vagyok veszve :)



2016. ápr. 5. 09:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként kinézetre a Crusi tetszik a legjobban.
2016. ápr. 5. 09:12
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk megérte az árát. Nézd, azt látni kell, hogy ez alapvetően egy dizájnbabakocsi, ha tetszik neked a formája és "szerelem első látásra", akkor szabad csak ennyit költeni rá. Nekünk az volt. :)


Amellett, hogy ezeket imádjuk benne:

-tényleg lépcsőztethető

-magasan van a pici benne, nekünk fontos, mert belvárosban lakunk

-a férjem 2 m magas, olyan kocsi kellett, ami olyan, hogyha a gyerekhez behajol, nem szakad le a dereka és olyan is, aminek a tolókarját lehet állítgatni fel-le és 180 fokban is.

-nem járunk vele bevásárolni, mert ahhoz viszont nem annyira jó az alsó táskája (a miénkhez van egy tolókarra tehető hátizsák, azt szoktuk használni pelenkázótáskaként)

-a pohártartója nagyon praktikus (gyereknek víz, magatoknak víz)

-egyszerűen szétkapható és összerakható

-belefér a liftekbe (anyósomék paneljában iszonyat pici a lift)


ami nem jó benne:

-az ALDI-ban pl. nem fér át a babakocsis helyen, ha magas tartásban van

-bevásárolni nem annyira praktikus, be kell hozzá hajolni


Mi használtan vettük, mert megijedtünk, hogy csak kb. egy évig lehet használni, mivel picike, így nem akartunk kiadni annyi pénzt. Nem vettünk hozzá mózest, mert a sportrész és a hordi is használható újszülött szűkítővel.


Azóta kb. sorsot húzunk, hogy ki tolja a stokkét, mert imádjuk mindketten.:)) ami más férfinak büntetés, az az enyémnek jutalom: tolhatja a kocsit:))

2016. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja, bocs, nem írtam, hogy Xplorynk van, a Crusinak nem tetszett valahogy az alja nekünk, hogy olyan, mint a többi babakocsié, tetszett az elől táska dizájnja a régi stokkéknek:)
2016. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
max használtan.
2016. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És 7 hetes vagyok még csak, de már nézegettem a babakocsikat :) Egyértelműen Stokke Exploryt fogok venni (használtan, így is nagyon drága), teljesen beleszerettem. Láttam az utcán "élőben" is párat, szerintem gyönyörű. Nekem másfajta nem kell, csak ez :)
2016. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyönyörű, az tény. Az is tény, hogy nekem a büdös életben nem lenne rá pénzem :D De nekünk nem is lenne praktikus. Nincs autónk, úgyhogy nálunk az olyan bevásárlás eleve kizárt, hogy csak a hordozót rádobom a bevásárló kocsira. Ha egyedül vásárolok, akkor babakocsi + kosár (és örülök, ha van olyan, ami gurulós, mert akkor legalább nem kell cipelnem), hazafelé meg bepasszírozom a babakocsi aljába. Hát ez szerintem egy Stokkével nem annyira működik. Jó, ha csak egy sampont venni megyek, akkor oké, de ha csak mondjuk elmegyek kenyérért, tejért, húsért, meg még egy-két dologért, háááát, szerintem nem tudnám hová pakolni.

Úgyhogy mi inkább olyat választottunk, aminek az alja nagy, jobban megpakolható. De persze, ha mondjuk lenne autónk (főleg, ha kettő is, ja, és ha tudnék vezetni :D ), na meg lenne kétszer annyim, mint amennyiért babakocsit vettem (és nagyon nem tudom másra elkölteni), akkor Stokkét vennék. Na, talán mire jön a harmadik baba, addigra teljesül mindkét feltétel :)


#2 - az én férjem is imádja tolni a babakocsit :D Szerintem titokban mindegyik szereti, lehet vele rallyzni :)

2016. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az előzőket, én azt írom amit tapasztaltam.

Megvettem jó két éve a Stokke Xplory-t.

Nagyon könnyű tolni, kivéve ha esik a hó...

Nagyon nagyon macerás autóból ki - be rakni!

Nekünk a Mammut van közel, és utáltam a parkolóban összecsukni leszedni a sportrészt, külön a lábtartót, és abba a kis kör alakú lyukba benyúlni az ujjammal és alul meg közben rúgni...

Nagyon nehéz volt kezelni, hanem a ház körül akartam tolni.

A babahordozóját nagyon korán kinőttük, alig 6 hónaposan, azt egyáltalán nem ajánlom!!

A lábzsák az szuper, nagyon meleg és puha, de ezen kívül túl sok pozitívumot nem tudok elmondani róla sajnos.

Én 12 hónappal a vásárlás után örültme hogy megszabadultam tőle külfdölre adtam el, mert Mo-n SENKI nem akarta még az ára 60%-t sem megadni érte!!!

Egy sokkal de sokkal olcsóbb esernyőkocsit vettem vadiújat és 11 hónapos kortól már csak azt használtuk, akkor már tavasz volt, de még ősszel is haszáltuk utána már nem!!

Az a baj a Stokke Xploryval hogy egy éves korban szinte minden szülő dobja, de nem vallja be...

Ráköltesz 450 ezret- én annyiért vettem a Brendonban és kb 12-15 hónap múlva próbálsz rajta túladni 300 -ért, és nem megy...

2016. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát 300-ért nem is,amiket néztem olyan 140 körül volt eladó első gazdájától.köszi utolsó hogy leírtad.
2016. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Utolsó előtti vagyok, Hát, nekem az egész egybe azt hiszem 450 ezer volt.

140 ezerért valószínűleg a V2, vagy V3 változat van, ami sokmindenben nem is olyan komfortos mint a V4.

Ennyi pénzért kapsz jó Peg Perego-t vagy akármilyen márkát, most fejből nem tudnék mondani, de jót és szépet.

Egyedül a lábzsákot kedveltem mert nagyon meleg volt.

Nagyon tetszett először és nagyon megbántam.

Sok nő azt hiszi, hogy egy új Stokke Xplory V4 az státusz-szimbólum, pedig azért egy babakocsi nagyon nem az....

Én utána a legolcsóbb Peg Perego Pliko mini esernyőkocsit vettem olyan 48 ezer volt és kb még 8 hónapig használtuk és 18-20 hós kortól egyáltalán nem volt hajlandó babakocsiba ülni.

2016. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!