Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Modern és szép babakocsit...

Modern és szép babakocsit keresek. Eddig a Stokke Xplory ami tetszik, de még keresgélek. Tippek?

Figyelt kérdés

Minden ötletet meghallgatok :) Légyszi ha lehetséges linkeljetek is képet vagy oldalt, úgy nem lesz félreértés,h ki melyikre gondolt...

Még nem tudjuk a baba nemét, de már keresgélek,úgyhogy bármi jöhet (lányos és fiús is)... :)

Tudom, minden olcsóbb babakocsi is tudja azt,amit a 300ezres társai, de nekem fontos, hogy szép és modern legyen, mert nagyon sokat fogjuk használni,és nekem is kell, hogy tetszen, a babának meg mindegy :)

Olcsóbb kategória is szóba jöhet, csak viszonyítási alapnak írtam az Exploryt, hogy tudjátok, hogy nekem mi tetszik.

Köszi mindenkinek :)



2016. ápr. 19. 14:19
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Hát,erre én is nagyon kíváncsi vagyok! Direkt ki is emeltem a kérdésben, hogy tudom, h nem tud többet mint az olcsóbb társai, de nekem ez tetszik. Erre jön a beszólás,h sznob meg hülye is vagyok. Megáll az eszem! :D

Ráadásul neki soha nem volt ilyen, de elmondása szerint nem is szeretne... :D Mondjuk én olyan kérdéshez hozzá sem szólok,ami nem érdekel, vagy nincs belőle tapasztalatom.


Én is lassan azt érzem, h bűn ilyen kocsit venni, az ilyen személyek szerintem az utcán simán belénkrúgnának,ha tehetnék... De ugye csak itt nagy a szájuk... :)

2016. ápr. 19. 21:49
 12/34 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a Crusi tetszik,bár az én szempontom,hogy az autóba is pikk-pakk be tudjam tenni (nem tudom mennyire kicsire összecsukható?) és ne legyen nehéz,bár lépcsőzni szerencsére nem kell vele. Meg hogy jó nagy kosara legyen,mert bevásárolni is szívesen mennék majd vele,és el kellene,hogy férjen a sorok között.

Arra pedig,hogy sznob aki megveszi,csak annyit tudok mondnani a kekeckedőknek, hogy akkor tuszkoljon be egy Kunert-et a belvárosi társasház 60 cm-es liftjébe,vagy lift híjján cipelje a harmadikra,miután feljött a jó kis Pesti aluljárókból,ahol csak a praktikus lépcső van... :-)

2016. ápr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
55%
Kedves kérdező, megütötte a szemem azt amit írtál, hogy nem megfizethetetlen a 180-200.000ft egy kocsiért. Nem kötekedni szeretnék, de Magyarországon nem úgy fest a dolog, hogy meg tudják fizetni az anyukák. Én odaírtam volna, hogy tisztelet a kivételnek, aki meg tudja venni, így tartom helyesnek a mondatot. És van olyan babakocsi ami használtan-20-30-40.000ft-ért lehet venni és van hozzá mózes, hordozó,és sportkocsi is egyben, mert több fokon lehet állítani az ülést. És az is egy jó kocsi.
2016. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az új stokke tetszik inkább. Nekem maxi cosi mura van, de láttam qunny-moode (azt hiszem így kell írni) babakocsit fehér vázzal és ilyen rózsaszines üléssel. Az is nagyon jól néz ki, és különleges. Csak az nagyobb mint a stokke. Meg persze lányos :)
2016. ápr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Nekem is tetszik a Crusi, de az Xplory jobban..., kisebb és jobban bejön. Igaz, a Crusinak van kosara, de ez annyira nem szempont nálam...

A Quinny és a Maxi Cosi is tetszik, jól néznek ki, de élőben is megfogom őket nézni... :)


13-as! Szerintem a 180ezer ft nem egy megfizethetetlen összeg. Az igaz, h sokan egy kocsira nem költenek enyit, de igenis sokan megtehetnék. Ha meg már ott tartunk, h 30ezer forintért lehet venni használtan alsóbb kategóriás kocsit, extra tartozékokkal..., hát nemtudom... Amúgy meg van aki 30ezret sem tud áldozni egy kocsira, akkor most azt is elkezdhetjük fejtegetni, h a 10ezres használt esernyőkocsi a jó, mert aki a 30ezreset veszi meg használtan, az is sznob? Na neee!

Természetesen vannak jobb és rosszabb anyagi helyzetben lévő emberek, de hagy döntse már el mindeki saját maga, hogy mennyit áldoz a saját pénzéből a babájára! A te mondatod is úgy lett volna helyes, hogy 30-40 ezer használtan, annak aki megteheti, mert sajnos, de van olyan, aki ezt sem engedheti meg magának... A Magyarországi átlagot meg hagyjuk, mert aki megteheti, az sem vesz feltétlenül drága kocsit, ez nem mindenkinek fontos!

2016. ápr. 20. 10:58
 16/34 A kérdező kommentje:
Ja, és leirtam, hogy tudom, hogy nem tud többet a drágább kocsi az olcsóbb társainál, de ha nekem ez tetszik, hagy vegyem már meg azt! Nem nézem le,aki olcsóbb kocsit vesz, akkor engem sem szóljon már meg az, aki nem teheti meg, h drágábbat vegyen! TUDOM, hogy az olcsó is szuper és praktikus, de nekem akkor is a Stokke tetszik, és nem az ára miatt! Ha 30ezerbe kerülne, akkor megvenném annyiért, mert nem az ára a lényeg, hanem a kinétete!!!
2016. ápr. 20. 11:05
 17/34 anonim ***** válasza:
84%
13-as: Bocs, h olyan szakmát választottunk mindketten, amivel jól lehet keresni. Azért is elnézést kérek, mert nem restelltünk a jobb életszínvonal érdekében soktíz évig tanulni.
2016. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
84%

Mi nagyvárosban élünk, de nem BP-en.

Igaz, hogy 40-ért is vannak 3 részes babakocsik, de én nem jó érzéssel tplnám végig az utcán, ha nem tetszik...

Igen is fontos, hogy az anyukán tessen hiszen napi szinten használja majd.

Otthon van a babával, kiesik a megszokott rutinból, ez pedig + örömöt ad (persze a baba a legnagyobb öröm, mielőtt valaki belekötne)

4. babámmal vagyok itthon, nekem is nagyon fontos a babakocsi megjelenés, ilyen HÜLYE VAGYOK :D


Nekünk Quinny Buzz Xtra 4 van foldable mózessel

Nekem kellett a nagy kerés az utak miatt...amúgy Stokke-t vettem volna :)

2016. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
76%
...bocsi a sok hiba miatt bal kézzel írtam, mert a másikban a babám van :)
2016. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

"Arra pedig,hogy sznob aki megveszi,csak annyit tudok mondnani a kekeckedőknek, hogy akkor tuszkoljon be egy Kunert-et a belvárosi társasház 60 cm-es liftjébe,vagy lift híjján cipelje a harmadikra,miután feljött a jó kis Pesti aluljárókból,ahol csak a praktikus lépcső van... :-)"


Pont a minap volt egy kérdés, hogy az anyuka be van tojva, mert költözniük kell és a Stokkéja nem fér be a panel liftjébe. Akkor hogy is van ez? :)


Cipelni se lehet könnyű a ~12 kilóját.

Az említett anyuka állítja, hogy a lépcsőző funkció használhatatlan, muszáj emelni.


A mi kocsink 8 kiló és még azt is nehéz megemelni a majdnem 10 kilós gyerekkel együtt.

2016. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!