Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Modern és szép babakocsit...

Modern és szép babakocsit keresek. Eddig a Stokke Xplory ami tetszik, de még keresgélek. Tippek?

Figyelt kérdés

Minden ötletet meghallgatok :) Légyszi ha lehetséges linkeljetek is képet vagy oldalt, úgy nem lesz félreértés,h ki melyikre gondolt...

Még nem tudjuk a baba nemét, de már keresgélek,úgyhogy bármi jöhet (lányos és fiús is)... :)

Tudom, minden olcsóbb babakocsi is tudja azt,amit a 300ezres társai, de nekem fontos, hogy szép és modern legyen, mert nagyon sokat fogjuk használni,és nekem is kell, hogy tetszen, a babának meg mindegy :)

Olcsóbb kategória is szóba jöhet, csak viszonyítási alapnak írtam az Exploryt, hogy tudjátok, hogy nekem mi tetszik.

Köszi mindenkinek :)



2016. ápr. 19. 14:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
30%

hihihi

úgy látszik, úgy felhúztad magad 13-as, hogy még azt a hozzászólásomat is lepontoztad, ahol bocsánatot kértem a helyesírási hibákért :)


ennél nagyobb örömöd ne legyen ma ;)

2016. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
19%
Én vagyok a 13.-as válaszoló. Hát elég elkeserítő, hogy mindenki magára veszi és azt gondolta, hogy kötekedni akarok, meg lehordani másokat.Jézusom ez az én véleményem volt, nem írtam bunkón, szerintem aki ezt magára vette hát.....elárulom annak aki azt mondta hogy lepontoztam az meg menjen el orvoshoz, ha üldözési mániája van, mert én nem pontoztam le itt senki sem a véleménye miatt és nem is esek senkinek neki, mert épp engem támadnak most amiért a véleményemet megírtam normálisan. Az olcsóbb de kompakt babakocsi meg nem silány minőségű, én nem írtam ezt. 40 éve márka, sok anyukát ismerek aki ezt választja. Mindenki olyan babakocsit vesz ami neki tettszik. Ja és nem kértem számon senki vagyonát, ezt sem értem miért vetettétek fel. Ha megteheted vedd meg 180-200.000ft-ért engem nem zavar. De utána lehet olvasni, hogy mit írtam, értelmezze az aki belém akar kötni és lehord.
2016. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, Stokke Xplory piros színben a Brendonban vettem és 15 hónap múlva örültem hogy szabadultam tőle.

Azt nem szokták elmondani, hogy kb egy éves korban mindenki 'dobja" ezt a fajta babakocsit.

Minden barátnőmnek ilyen volt, és mindenki váltott vagy egy Mamas Papasos Armadillo esernyőkocsira vagy egy McLarenre.

Az volt a probléma, hogy amíg a ház körül kellett tologatni addig ok-s volt minden de amint bepakolni és kipakolni a kocsiból egy pláza parkolójában azonnal leizzadtam, remgetem, és megőrültem tőle.

Mert iszonyat nehéz, lábbal rúgni, abba a kis lyukba az ujjad beakasztani, nekem nem jött be sehogy sem.

A másik probléma az volt vele, hogy kagylóalakú, és amíg 9-13 hónapos addig elvan benne, de utána kilóg a lába, egyrészt másrészt ki be ugráltam vele, mert az én fiam 13 hónaposan már ment és vennem kellett egy esernyőkocsit.

Egy személy szerint Peg Perego-t választottam és nem bántam meg, mert 18 hónapos kor után megmakacsolta magát és nem volt hajlandó beleülni ha beleraktuk visított....

Amíg a ház körül tologattam az Xploryt addig jó volt, amikor leesett az első hó már elakadtunk vele, és a csúszós faleveles őszi utakon sem teljesített jól, mi a budai hegyek között lakunk nagyon kint, szóval én nem szerettem minden héten egyszer elmentünk vásárolni a Mammutba és utáltam azt a kocsit szó szerint.

Kényelmesnek kényelmes a gyerkőcnek, de csak addig amíg nagyon pici, a lábszákja szuperjó, extra meleg és puha, elgáns, monstrum, nem billeg, nem csikorog, de nagyon rövid használatra 450 ezret én megbántam érte.

És az Ebay-en adtuk el, mert Mo-n senki nem akart érte még 300-at sem adni mózessel, autóshordozóval, lábzsákkal és napernyővel együtt sem, és az összes barátnőm egyidőben árulta a saját Stokke Xplory-ját. :)))

Ennyit a saját tapasztalataimról.

2016. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

A Bababoo-t nem ajánlom, mert még 30%-ot rátesz mindennek az árára.

Még a Mamasnál is drágább.

Ha kimész Ausztriába majdnem fele annyiért megkapod a Bugaboo-t mint itthon.

A legtöbb Bugaboo-s ismerősöm egy kis osztrák faluból vette a nevét nem tudom.

Azzal aki lehúzta, nem értek egyet mert én sem akartam, egy kopott nehéz, rondácska, nyikorgó babakocsit, de tényleg irtó fölösleges volt megvenni, és dühös voltam sokmindenkire hogy nem mondta el, hogy 8 hónapos kortól egy kényelmes tágas esernyőkocsi is bőven jó...........

2016. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
22%

4-es vagyok: nem kifejezetten a Stokkéra írtam, hogy ordít benne a gyerek, hanem un bloc a babakocsira. De látom, nem nagyon tudsz szöveget értelmezni.


Tessék, itt a praktikus tanács/vélemény: Én kb 8 hónapos koráig kizárólag hordoztam a gyerekem. A kötődés megalapozása szempontjából ez kulcsfontosságú időszak, emellett ezerszer praktikusabb a hordozás, mint a mózessel BKVzás, legyen az 300 ezres stokke vagy 20 ezres használt 10 éves chicco. Ez után tértünk át egy teljesen szimpla babakocsira, Caratero Monaco a neve, 30 ezerért vettem újonnan, szereti a gyerek, elfér benne még jó darabig - ellentétben az istenített Stokkéval. (A hordozás megmaradt e mellett is, csak nem kizárólagosan, a hordozókendő egyébként ugyanez a kategória, nem adnék érte látatlanban, gyerek születése előtt egy vagyont, mert lehet, hogy nem is szereti. Ahogy a legtöbb baba ordít a babakocsiban. Mondjuk ahogy elnézem az anyukákat, általában nem zavarja őket, plázázgatnak tovább, mintha így lenne normális, elvégre az a lényeg, hogy a 300 ezres babakocsit mutogassa, nem az, hogy a gyereknek mi a jó.)


És továbbra is tartom, hogy a Stokke nettó sznobizmus.

2016. ápr. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy Lipótvárosban és Újlipótvárosban told a kocsit, mindenkinek ilyen van.:) Tegnap toltuk arra egy stokkés barátnőmmel és tök jókat nevettünk, hogy a fagyizók előtt őrizte mindig a hasonló kocsikat a barátnőpárok fele, míg a másik benn vásárolt.:) Olyan volt, mint egy flashmob:D
2016. ápr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
100%

Jesszusom egyesek hol élnek?

Mi nem vagyunk kőgazdagok de a kisfiamnak én is Xploryt vettem,nagyon megtetszett kipróbáltam előtte...összegyűjtöttem rá a pénzt és egyáltalán nem bántam meg.Imádja a babócám.Egyáltalán nem szűkös.A napi bevásárlást simán el lehet végezni vele a táskája nem kicsi sokminden elfér benne.

Amúgy felénk nem ordítanak a gyerekek a babakocsikban érdekes módon.Nekem az sem okoz nehézséget ha be kell tenni autóba...Lépcsőzni szerintem sem olyan szupi vele ha mondjuk több emeletet kell menni nade melyik kocsival az? Most 3.-on lakunk lift nincs így nem hurcolom fel de míg elsőn laktunk kiválóan működött a lépcsőző funkció.

Semmiért nem cserélném el.

2016. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, h azért nem hordozzák a babát, m a babakocsit akarják mutogatni. Vannak többezer euros kendők is. Vagy most azért kapok ki, mert az is drága, jó a nandu is???
2016. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem stokkém is van, babybjörnöm is. sőt, nálunk szinte csak a férjem hordoz. most akkor mi szegények vagyunk vagy nem?:D
2016. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

4-25- kedves nem olvastam el amit írtál nem is érdekelt, nem Neked írtam.

Én császármetszés utána nem szívesen hordoztam volna, és nem tartom jó ötletnek hogy a gyerek,úszülött lába lóg a levegőben a fenekét tartja a hordozókendő.

Amúgy nekem nem is szimpatikusok a hordozókendős hölgyemények...

Nekem a Stokke Xplory éppen nem jött be, pedig vadiújan megvettem.

Te sem olvastál figyelmesen mert én úgy emlékszem leírtam hogy Budán fent a hegyek a között élünk- ergo nem én vásárolok be, hanem van rá alkalmazott...lehet lehúzni, bár úgylátom a te 0%-at nehéz lesz felülmúlni.

Étterembe járunk hetente kb 5-ször nekem ott is bajom volt ezzel a dromedár babakocsival.

Tudom sokan vakon gyűlölik a Stokkét de ma épp a belvárosban járva láttam annyi de annyi végtelenül koszos olcsó babakocsit, és mi Stokkésok soha de soha nem szólunk hogy ugyan bocs, de mosd már ki a huzatot mert egy disznót nem raknék a super-olcsó járgányodba nem hogy egy gyereket!!

2016. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!