Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Modern és szép babakocsit...

Modern és szép babakocsit keresek. Eddig a Stokke Xplory ami tetszik, de még keresgélek. Tippek?

Figyelt kérdés

Minden ötletet meghallgatok :) Légyszi ha lehetséges linkeljetek is képet vagy oldalt, úgy nem lesz félreértés,h ki melyikre gondolt...

Még nem tudjuk a baba nemét, de már keresgélek,úgyhogy bármi jöhet (lányos és fiús is)... :)

Tudom, minden olcsóbb babakocsi is tudja azt,amit a 300ezres társai, de nekem fontos, hogy szép és modern legyen, mert nagyon sokat fogjuk használni,és nekem is kell, hogy tetszen, a babának meg mindegy :)

Olcsóbb kategória is szóba jöhet, csak viszonyítási alapnak írtam az Exploryt, hogy tudjátok, hogy nekem mi tetszik.

Köszi mindenkinek :)



2016. ápr. 19. 14:19
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
100%
Mi is ebben a periodusban vagyunk:) nekem is a Stokke Xplory volt a kedvenc, de most megismerkedtem a Bugaboo Cameleon szuper kocsijaval. Nagyon kenyelmes tolni, sok kiegeszito van hozza, nagyobb a csomagtere es egyszeruen osszecsukhato, szallithato. Picivel dragabb arban, de szerintem megeri. Nagyon jo babavarast kivanok :)
2016. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetne kiegyezni abban, hogy mindenkinek más való? Szerencsére sokfajta babakocsi létezik minden igényre, de néha úgy érzem rosszul kéne érezni magam, mert stokkém van..

Leírom nekem miért jó. Nálunk a séta oár hetes korától hosszú közös délutáni program, nem két kör a hét körül. Ha a város másik részén van dolgom, akkor 4-6, vagy több km-t is sétálok vele (jó időben szeretek sétálni). Az én lányom főleg nézelődik közben, gagyog, szereti, hogy szemmagasságban van, meg én is. Könnyű állítani, ha épp ülni szeretne ültetem, ha aludni szeretne, le lehet hajtani egy mozdulattal. Ez az egyetlen babakocsi amit próbáltam eddig, aminek nem rúgok bele lent a két kerék közötti összekötőjébe akkor se, ha sietek, és nagyokat lépek. Cserébe nincs nagy alsó kosara, de ez nekem nem akkora gond. Belvárosban lakunk, jó az út, úgyhogy nem kellett felfújható kerekes, viszont szempont volt, hogy jól elférjen kis helyeken. Autóba kb havonta egyszer kell betenni, így nem zavar, hogy nem lehet túl kicsire összehajtani, de van barátnőm, akinek pl ez fontos szempont volt, azért nem vett. Viszonylag sokat járunk étterembe, tetszett, hogy az asztalhoz lehet tolni, és a baba lát minket közben, tudunk "beszélgetni", nincs kihagyva a társaságból.

Valaki írta, hogy a legtöbb gyerek ordít a babakocsiban. Nem tudom, hogy hol látod ezt, én többnyire azt látom, hogy nézelődnek, esetleg alszanak, gagyognak, nevetgélnek, babakocsitól függetlenül.

2016. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

A Bugaboo nagyon jó minőség, de nagyon alacsonyan van benne a babu.

A másik gondom az volt, hogy szerintem már pof.lanul drága, minden kiegészítőt, még kupolát is külön kell drága pénzen megvenni a Bee típushoz. Minden babakocsi fekete, és az üléshuzat, a napernyő minden külön pénz.

Én láttam még a Ferihegyen is Bugaboo-t de batárabb mint az én Stokke Xplorym volt.

Sajnos Mo-n annyira alacsonyak a jövedelmek, hogy igen, minden Stokke-s anyukád azzal baxogatnak, hogy a külcsín és nem a gyerek érdeke a fontos.

Én nem kérdezek vissza, hgoy egy olcsó, vacak, zötykölődő, rázkódó babakocsi miért a gyerek érdeke.

Én A Stokketól az ágyat is megvettem az az egy az jó választás volt, mert a kerekein lehetett egyik helyiségből a másikba tolni húzni, de amúgy 2,5 évesen kinőttük.

Én sportnak egy Peg Peregot vettem, de a fiam 18 hónapos kor után nem volt hajlandó babakocsiba ülni, úgyhogy a kérdést ő maga megoldotta :))) Ha elfáradt cipelni kellett.

2016. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk az első kocsi ABC Design Cobra volt. Azt nem szerettem, el is adtam. Azóta Quinny Zapp Xtra van,ezt imádjuk! 15 hónapos a kislányom.

Tervezzük a tesót. Neki Quinny Moodd-ot fogunk venni. És persze megtartjuk a Zapp-ot. :-)

Szerintem gyönyörű és kényelmes. (próbáltuk már a kislányommal)

2016. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!