Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlotok...

Milyen babakocsit ajánlotok 100 000 Ft-ig?

Figyelt kérdés
Mózessel, hordozóval szettben szeretnénk venni, lehetőleg újat, nem használtat. A súly gyakorlatilag nem számít, kertes házban lakunk, lépcsőzni nem kell. Az egyedüli fontos dolog, hogy mindketten magasak vagyunk, így olyan kocsit szeretnénk, ami kényelmesen tolható nekünk is.

2016. máj. 12. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Baby Merc van, teljesen meg vagyok elégedve vele.
2016. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bebetto-nk van, imádjuk.
2016. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2016. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves Első és Második! Esetleg konkrét modellt tudnátok mondani? Mindkettőnél van több szimpatikus is, de a tapasztalatotok jól jönne. Mózesek mekkorák? Késő őszi/kora téli baba lesz, tehàt jól bebugyolálva is jó lenne, ha tudnánk sokáig használni. Időben elkezdenék nézelődni, hogy ne akkor kelljen majd dilemmázni, ha aktuális lesz a vásárlás. :)
2016. máj. 12. 17:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Anmar hilux-unk volt. Imádtam.


Jelenleg hauck Malibu XL-ünk van :) Mind a kettő szuper sztem.


[link]


[link]

2016. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2 vagyok. Bebetto-s.

Nekünk Luca van, a mózes része nagy. Nyári baba, télen is belefér. Könnyű tolni, lengés csillapito a kereken, bolygosithato az első kerék, a mozes részén is van egy kis háttámla amivel kilát a kocsiból de mégsem ülteti fel a babát.

Youtubon egyébként van róla videó is, én megnéztem és meg is vettem a kocsit. (Azt hiszem egy lila kocsin mutatják be)

2016. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]

1. vagyok, ilyenünk van, ilyen piros-kék :) Tesómáknak meg Junior Plus, az olcsóbb, ők is meg vannak elégedve, annyi, hogy annak nem lehet levenni a sportrészt hanem arra kell rácsatolni a mózest meg a hordozót.

2016. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még mindig várok tapasztalatokat! :)
2016. júl. 4. 14:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Januári a babám, nekünk Baby Merc Q9 DeLuxe-unk van, én imádom! Szép, minőségi kocsi, nagy, masszív, da nagyon fodulékony. Minden van hozzá! Ár-érték aránya rendkívül jó szerintem. Mi még a mózest használjuk. Ja és szintén kertes ház, néhány lépcsőt kell emelnem, annyi belefér.
2016. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Maxi Cosi Mura 4 van, elsősorban mert terepre kitűnő, nekünk sem lényeges a súlya és az autós hordozója sem gagyi. Használtan belefér a 100-ba, mi sem újat vettünk.
2016. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!