Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 130-150 000 Ft-os árkategóriáb...

130-150 000 Ft-os árkategóriában milyen babakocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eddig Baby Design, Quinny, DorJan, Riko Nano márkákat láttam a legtöbbet, mik vannak még?
2015. febr. 10. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Neonato Reverso Sport Tris van nekünk. Imádtam, most vált eladóvá. A sportrésze még nem is volt használva. Írj, ha érdekel!
2015. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ABC Desing....


Egyébként milyen szempontoknak kell megfeleljen?

2015. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ABC Design
2015. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a Quinny jónak tűnik, de kagylóülésest nem vennék, így kiesik az ABC Design is. Nálam, mások viszont nagyon favorizálják ezeket. Ami még jó lehet, az a Graco Evo.
2015. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Quinny is jó,de ha nekem most kéne venni akkor Armadillo Flip-et(Mamas&Papas) vennék az biztos.Szerintem nézd meg.
2015. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Van aki esetleg ABC design Cobra-t használ?

Kisvárosban élünk, felemásak a terepviszonyok, de nem rosszak, járda, térkő, aszfalt, stb. van.

Nagyon tetszik ránézésre a Cobra, de élőben nem láttam még, és utánaolvastam, megoszlanak a vélemények...

2015. febr. 11. 09:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk Cobra van, szerintem szuper. Erdőben, illetve földúton nagyon sokat használjuk, abszolút jól bírja. Masszív, sokat lehet bele pakolni, könnyen kezelhető.
2015. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szuper a Cobra!!Ha lenne annyi pénzem,én biztosan azt venném!Valamelyik nap néztem meg élőbe a Brendonba,hát...beleszerettem.. :) Fájditottam rendesen utána a szivem.

De még nem mondok le teljesen róla,nézegetem használtan,hátha találok jót.

Érdemes megnézned élőbe ha van rá mód!

2015. febr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is Cobránk van. Városiak vagyunk katasztrófális járda viszonyokkal, kirándulni is sokat járunk, minden terepviszonyon szuperül teljesít, még nagy hóban is. Extra könnyű tolni, baromi sokat lehet pakolni a kosarába, hatalmas a mózese (a lányunk még 74 cm-en overálban is kényelmesen elfért benne), a kagylóülés sem kényelmetlen neki, jókat tud abban is aludni. Ha újra babakocsi vásárlás előtt állnánk akkor is ilyet vennénk (vagy Quinny Speedyt).
2015. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8. válaszoló: mi használtan vettük, előttünk két gyerekkel használta már az eladó. Használtan is szuper, semmilyen problémánk nincs vele, szóval én így is nagyon ajánlom.
2015. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!