Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen gyerekülésetek van?

Milyen gyerekülésetek van?

Figyelt kérdés
Leginkább 9-18 vagy 9-25kg-ig érdekelne.

2016. jún. 20. 18:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Árat is írhattok mennyiért vettètek, köszi :)
2016. jún. 20. 18:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Espiro Delta, mi nagyon szeretjük, a gyereknek nagyon kényelmes. Bár ez 0-25ös, újszülöttet azért nem tennék bele, a fiam kb fél éves kora óta használja. 45 ezer volt.
2016. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Caratero Turbo Sport, 9-25kg.

26.000Ft. Nagyon szeretjük. A Kicsi nagyon jókat alszik benne:)10 hónapos volt mikor megvettük.

2016. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Römer King plus

67ezer volt, nagyon jó ülés, nagyon szeretem, ki is használjuk menet közben a dönthetőségét is. Mi minden hétvégén utazunk 2-3-4 órákat és nagyon kényelmes ülés, meg maximálisan biztonságos ADAC teszteken is.

Viszont, ha az apjuk nem ragaszkodott volna a mozgó alkatrészes üléseknél az újhoz, használtat vettem volna, mert csak egy évig használjuk egy gyereknél és így drága.


A hordozót is egy évig használták, utána fejük lábuk kilógott, ennél is kilóg a nagyobb feje teteje már, pedig csak 2 éves, 16kg, de magasak a fiaim nagyon.

2016. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyan az mint a 3as válaszólonak és ugyanannyiért is vettük. Nagyon szereti a kislányunk.
2016. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Caraterot néztem én is egy bolt honlapján, de most nem vagyunk abban a városban és itt 2 bababoltban nem volt ilyen. Illetve néztem még a classicot ebből. Azt nem tudjátok mennyivel másabb? Neten nem sok infót találtam róla.
2016. jún. 20. 23:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Cybex Pallas van, 60 ezer körül volt 2 éve ha jól emlékszem. Szereti a gyerek.
2016. jún. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!