Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dönthető a 15-36kg-os gyerekül...

Dönthető a 15-36kg-os gyerekülésetek? Ha nem, akkor nem bukik előre a gyereketek ha elalszik? Normális ha előredől belőle? Cybex solution x

Figyelt kérdés
Ma utaztunk először hosszú útra az új ülésével a lányomnak és elaludt benne és előredőlt a fékezéskor, lassításkor, normális? Nektek is ilyen?
2015. aug. 23. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, pedig mi sem a legolcsóbb gyerekülést választottuk. Kérdeztem is a férjem, hogy ez normális-e, hogy a gyerek ha elalszik, vagy előredől az ülésben, vagy teljesen oldalra, szinte kifordulva. Ez a szabványméret állítólag... Engem sem győzött meg.
2015. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen ülésetek van?
2015. aug. 23. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
létezik egy öv ami ezekhez a 15-36-os ülésekhez van,elől a mellkasnál X alakban nem engedi előre dőlni a gyerkőcöt.Sajnos nem jut eszembe a neve.
2015. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csak eszembe jutott


[link]

2015. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ettől még a feje előre dől alváskor.
2015. aug. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a feje tzényleg előredől,hiába az az öv. marad a párna,vannak direkt erre nyakpárnák
2015. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 15-36-os ülés már nem dönthető. A miénk fejrészét lehet állítani talán 3 fokozatban, de az csak a felső 15 cm kb. Az én fiam oldalra dönthi a fejét egy kicsit, ő teljesen nyugodtan alszik benne. Hirtelen fékezésre eddig 1x emlékszem, amikor felébredt.
2015. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!