Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szülők, akiknek nincs kocsijuk...

Szülők, akiknek nincs kocsijuk: van gyerekülésetek otthon?

Figyelt kérdés

arra az esetre, ha taxizni kellene vagy ismerős autójával mennétek..stb. (tudom, hogy szabályozás szerint taxiban nem kötelező)


Most növi ki az első hordozót (ami a babakocsihoz járt), és erősen gondolkozom, hogy vegyek-e. Nincs kocsim, nem tudok vezetni, egy nagyi van, ő se vezet. Belvárosban élünk, jó a tömegközlekedés, orvos 5 perc sétára, de ha komolyabb baja lenne, a kórház már messze van.


2016. febr. 28. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, de mi viszonylag gyakran (havonta) használjuk ismerős kocsijával vagy bérelt kocsival utazva.
2016. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs
2016. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van, de ha ügyeletre mentünk taxival, még sosem vittük.
2016. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Lehet babahordozos/gyerekuleses taxit is rendelni
2016. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két éves korában vettünk autót, de előtte is volt hordozó, illetve ülés, mert nagyszülők kocsiját kb két-három hetente használtuk, mentünk velük is kirándulni párszor. Amikor néha taxiztunk, akkor nem használtuk. Ha tényleg csak taxiztunk volna, akkor nem lett volna.
2016. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4-es, max. Pesten. Debrecenben még a gyerek előtt végigtelefonáltam az (általam ismert) összes társaságot, hogy tudnak-e biztosítani, és nemleges választ adtak.

2016. febr. 29. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, en kecskemeti vagyok, itt lehet ilyen kocsit rendelni. 4.voltam.
2016. febr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!