Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozó kendőt tudnátok...

Milyen hordozó kendőt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nektek melyik jött be?
2016. jún. 26. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most rugalmassal kezdem ha meglesz a kicsi és aztán áttérek szövöttre. Szeretek kötni, a karikást ki nem állhatom.
2016. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem Little Frog, Nandu és Amazonas kendőm is van, a legjobban a Nandu és a LF karikásomat szeretem, de a többivel is szeretek kötni. Mivel mindig rohanunk valahová és késésben vagyunk, ezért karikás-párti vagyok, abba nagyon gyorsan bele tudom rakni - szinte becsukott szemmel is. :)

Ha van a közeletekben babahordozó klub, akkor kölcsönözz.

Egyébként a Little Frog a legtöbb ismerősömnek bevált, Nanduból ki lehet fogni nagyon rossz szériásat. Az Amazonasom eléggé csúszik, azt nem annyira szeretem.

Amúgy a Storchenwiegét, a Hoppedizt meg a Didymost is sokan szeretik.

Nehéz választani. ;)

2016. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mire akarod hasznàlni, mik a preferenciák. Rugalmast nyárra semmiképpen. Mi tavaszi babával azzal kezdtünk, 3 hosan váltottam karikára, egy Yarom van, szeretem, hamar meg lehet tanulni kezelni. Hosszú utakra nem járunk, vagyis nem vagyok sokat sétálós, de kocsiból ki-be, vonaton-buszon ki-be csomagolom a gyereket, nekem ez a legpraktikusabb. Hosszú kendő nem jatszik sajnos, szabadban kotogetni macera, lelőtte a földre, stb...


Van Fb-on egy csoport: babahordozas kérdések és válaszok, ott tudnak neked segíteni választani :) esetleg hordozós klubot keress fel, tudsz próbálni, tapizni, érdeklődni.

2016. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elso: te (ti) nem döglesz meg 35 fokban a 3 rétegben kötött rugalmasban? Bírom én is a meleget, de mar egy hónapja karikásozunk, azt elég egy rétegben. A pici még abban is izzad.
2016. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én a kisfiammal nem kendőztem, majd tesóval majd máshogy lesz.

próbálgattuk, de már a hordozós kor végén szereztem be őket:

dd katja batyukendő (mint az álom, olyan puha)

carolino karikás

nandu tricolor podegi


és volt kezdetektől egy g.remese mt, amit imádtunk, 3,5 évesen még simán feljött hátamra benne a Muki.


rugalmast nem vennék, de majd még egy hosszúkendőre tuti be fogok ruházni...

2016. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!