Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 4,5 hónapost tennének nem...

4,5 hónapost tennének nem szemben, hanem háttal babakocsiba?

Figyelt kérdés

2 kocsim is van de egyik sem tolhatő szembefordítva. Ajándék- illetve kölcsönkocsi, nem én választottam.

Mózest használunk de kezdi kinőni, nem tud kalimpálni kedvére.

Szeretném látni mit csinál és azt is szeretném, hogy amíg nem lesz nagyobb ő is lásson. Próbakört mentünk, addig elnézelődött.

Vízszintesig dönthető, azzal nincs gond.

Jó lenne venni egy átfordíthatót, csak hát pénz - és a családom szerint is 2 kocsi mellé minek még egy.



2016. jún. 27. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyelőre úgyis döntve utazik, tehát látod mit csinál. Akkor meg nem mindegy, hogy a lába megy elől vagy a feje? Én egyénként nem pártolom ezt átfordítható tolókar dolgot, mert nem tesz jót a babának, ha hátrafelé tolod. Én sem szeretek hátrafelé utazni a buszon.
2016. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha a kupolát felhúzom már nem látom.

Most is hátrafelé utazik a mózesben, ez ellen eddig nem volt kifogása.

2016. jún. 27. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért àrtana,ha hàtrafele utazik?

Baba koràtól össze vissza tolom. Àtfordìtható karos a babakocsi. Nagyjàból azon múlik,hogy honnan süt a nap vagy fúj a szél.

Felesleges babakocsit venni ezért. Ha akarod tudni mit csinàl,akkor megàllsz és megnézed,ennyire egyszerű.

2016. jún. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem átfordítható, a kisfiamat is ilyen korúan "költöztettem" át a nagyfiús kocsijába. Először velem szemben utazott, de 1-2 hónap után át kellett fordítanom, mert nem én érdekeltem, hanem a többi látnivaló. :) (Ekkor már picit döntve volt a háttámla, kilátott.)

Semmi baja nem lesz szerintem, bár nekem is furcsa volt elsőre, hogy nem látom állandóan.

Most már ülni tud, úgyhogy jobb a helyzet, látom a buksiját, hátra is fordul néha.

2016. jún. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: én mózest sem használtam, szerintem xar, a gyerek is utálta.
2016. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!