Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Meddig szokás babakocsiba...

Meddig szokás babakocsiba hordani a gyereket?

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

Gyerektol fugg. A baratnom lanya 1,5 eves kora utan nem maradt meg benne.

Mi sokat jarunk kirandulnj, egesz napos programokra, ugyhogy remelem 3 eves koraig megmarad majd benne

2016. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Amíg nem tud önnálóan járni. Mi 1 évesen raktuk el, de van akinek vsak 1,5 èvesen indul el a gyereke.
2016. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Ameddig szükséges. Amíg lehet.

Fiam a 2. szülinapja előtt 1 hónappal hagyta abba a babakocsizást. Nem volt hajlandó 1 percet sem maradni benne.

(pedig milyen jókat aludt a szabad levegőn ebéd után, ahogy tologattam)

2016. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Kb. 1 éves korukig használtuk rendszeresen,azota mar csak a sajat kenyelmunk miatt szoktuk neha..(sietunk v. Ilyesmi..2.5 éves most)
2016. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Addig, amíg kell. A bölcsibe a legtöbb gyereket még azzal hoznak, mert a hosszabb táv időre még nem megy minden 2 és 3 év közöttinek. Egészséges gyereket 3 év felett azért már nem szoktak tologatni, bár én kivétel vagyok, 30+ éve anyukám megjátszotta velem, mert utáltam az ovit, neki viszont időre kellett mennie.
2016. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ. A fiam 1 éves, már 4 hónapja jár, de még legalább egy évig biztos babakocsizni fogunk szerintem, mert azzal járunk a bölcsibe. Aki otthon ül egész nap, nem siet sehová, csak naponta kétszer átsétálnak a játszótérre, az persze le tudja tenni egy éves korában.
2016. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3 és fél éves ikreim vannak,a középső 5 éves. Nagyon ritkán használom már az ikrebabakocsit, de amíg beleférnek, addig kihasználom. Ikrek a kocsiban, kisfiam a testvérfellépőn. így sokkal könnyebb, mint 3 gyerek után futni. Múltkor pl. családi napra mentünkígyy a suliba, két órán keresztül bírtak ülni benne. Szóval ritkán használom, de akkor jó szolgálatot tesz.
2016. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Azért mert valakinek 1 évesen jár már rendesen a gyereke itthon ülő unatkozó?

Sokat mentünk bölcsi előtt is gyalog. Én úgy voltam ha tud járni miért kène tologatni. 1,5 évesen ment bölcsibe, oda is gyalog jártunk.

2016. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi még 2,5 évesen is használtuk. Város szélén lakunk, így nem nagyon volt még akarat ereje sétálni. Így gyorsabban is felértünk. Na meg sok minden elfért a babakocsi aljába.
2016. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem, azért otthon ülő, unatkozó, mert nem dogozik, nem siet munkába.
2016. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!